Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

U Srbiji ce biti live prenos na Sportklubu, koji nazalost fuckin Ikom jos nije otkupio.
..beni Ikom i ja imam taj ali srecom imam jos uvek krs od analognog sat risivera i mogu da ubodem ARD/Das Erste tj. 1 nemacki kanal koji prenosi SB od 0:05 nocas...Oko 1:30-2:00 je BOSS...
Link to comment
Hoce li ovaj nas Sport Club da pusti poluvreme? Tad je svirka, jelda? Aj ko se razume u taj sport nek rekne..
Morali bi mada su jedne godine zasrali pa su se iskljucili (mislim da je Prince bio u pitanju)....Mislim da je rezervna varijanta P2P TV za svaki slucaj...
Link to comment
Odgledah WOAD dvd. (Još jedna pobeda internet duha Tom Džoda vs zlog Sonija kome ni pomoć monstruoznog Volmarta neće biti dovoljna).Prijatno sam iznenađen! Očekivao sam da mi bude dosadno, a zapravo sam istinski uživao. Pesme su dodatno oživele kroz odlično urađen... film (ipak se nikako ne može govoriti o klasičnim spotovima). šteta što ceo album nije pretočen u... ovo. Čista 5+!Inače, Brus ne mora da se brine za svoj džep dokle god može da drži te svoje čuvene koncerte. Sve što sam ućario pomoću interneta, pa i mnogo više, otišlo je na kartu za Beč. A akcija će tek da košta (srećom pa ima dosta vremena za zatvaranje finansijske konstrukcije) i ko zna može li se to sve izvesti do kraja, ali do kurca - ne mogu da odolim!
Ajd daj link ;)...BTW cestitam za 100-ti post ;)
Link to comment
Au, na 2P2 nije najavljen prenos... :(
Pa nadji neki glavni kanal koji ima nacionalnu pokrivenost NBC ili tako nesto kad krene bice sigurno...Jedino sto ce biti zagusenje...
Link to comment
Malo nas je, al smo odabrani.
Malo nas je al smo zakurac.KDS sam gnjavio i zivkao za svako sranje jer ih mrzim iz dna duse ali nisam verovao da cu kukati jer nemaju jos jedan sporcki kanal (bio bi to samo 23. sport-kanal koji ne bih ni memoriso). Bice Youtube petnaest minuta kasnije...
Link to comment
Malo nas je al smo zakurac.KDS sam gnjavio i zivkao za svako sranje jer ih mrzim iz dna duse ali nisam verovao da cu kukati jer nemaju jos jedan sporcki kanal (bio bi to samo 23. sport-kanal koji ne bih ni memoriso). Bice Youtube petnaest minuta kasnije...
Na KDS PTT ima SportKlub.... :huh:
Link to comment

Evo poceo Superbowl na Sportklubu. Jos ako bude poluvreme, ihahaj! Komentatori nesto pricaju, ja kurca ne razumem. Evo sad su rekli Obama, to znam.Sad cu da surfujem drugom internetom do poluvremeta.Edit: komentatori rekli "videcete Gazdu, to jest Brusa Springstina na poluvremenu"!!! Ja se uzbudijo!

Edited by Buck Naked
Link to comment

Komentator iz Srbiju jos jedared: "Moram jos jednom da ponovim, za ljubitelje dobrog zvuka, na poluvremenu cemo cuti gospodina Brusa Springstina..".. onda je nastavio nesto u duhu, parafraziram, "i ako ne pratite americki fudbal, budite tu na poluvremenu, bice super muzika". Carina, zvati ga na forum.

Edited by Buck Naked
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...