Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

Super Bowl koncert 2008 postao je legendaran po "ispaloj sisi":janet%20jackson%20nipple%20super%20bowl.jpg2009. nikome nije ispalo ništa ili se barem nije videlo. Pitam se ipak je li dotični kamerman ostao bez nekog zuba:

Link to comment
Freehold, sviđa mi se tvoja slikica. :)
Thanks, tako je to kad Brusa slušaš 25 godina, postaneš kao on ;) Danas kada sam se vraćao s posla kući oko 15:00' u jednoj prehrambenoj prodavnici čuje se neka radio stanica, a na njoj pominju Brusa, a onda ide My Lucky Day :lol:
Link to comment

2004 je bilo to sa sisom.Prosle godine je bio Tom Petty.Gledao sam reprizu danas.Nije ni ona utakmica sto su organizovali pre i posle koncerta tolko losa kad se malo pohvataju pravila.Mislim taj sport je krajnje debilan, napravljen da moze da ga prati 250 miliona amera bez daha.Ali ima neka doza przenja kad se gleda.kolko sam shvatio oni u jednoj akciji treba da predju teren do zute linije koja se vidi na ekranu i za to imaju 4 dodavanja.I ako uspeju onda dobiju novi napad i tako dok ne stigu dok druge polovine terena.I izgleda da je sve dozvoljeno, mozes da krljas protivnika kolko oces.Jel sam u pravu veljo ?

Link to comment

Tako sam i ja poceo, pa dogurao do dve utakmice nedeljom na 3K. Mozda je i dobro sto, od kada prenosi Sportklub, nisam imao gde da gledam.Inace, nikako nije sve dozvoljeno, ima dosta pravila gde ne smes da krljas protivnika. Npr, kvoterbeka, dok izbacuje loptu, pa vajd resivera...hvatanje za onu resetku od kacige je tezak faul....postoji pojam nepotrebna grubost.

Edited by The Ghost
Link to comment

Ponekad kvoterbek, kad vidi da je frka i da mu preti opanost da ga neko uhvati sa loptom, radije je baci u aut, sto se smatra nekompletnim pasom. Bolje i to nego da ga obore, jer automatski pomeraju napad unazad bas na to mesto. Ovako imaju sledeci down.Vreme se prekida kad igrac napusti teren sa loptom, kad se svira prekrsaj i u slucaju nekompletnog dodavanja.Igra je mnogo zarazna i uzbudjiva i non-stop se nesto desava, iako to vama, koji niste gledali do sada, ne izgleda tako. Nije ni meni u pocetku.

Link to comment
Thanks, tako je to kad Brusa slušaš 25 godina, postaneš kao on ;)
Da, pretpostavljam da si zato vrlo popularan u svom kvartu... :)
Danas kada sam se vraćao s posla kući oko 15:00' u jednoj prehrambenoj prodavnici čuje se neka radio stanica, a na njoj pominju Brusa, a onda ide My Lucky Day :lol:
Izgleda da njegova izdavačka kuća ulaže ipak velike novce u njegovu promociju, jer na ovoj radio stanici koju slušam na poslu ga puštaju već 3 mjeseca svaki dan barem 3 puta. Ako je tako ovdje, bogu iza nogu, mora da je vani još žešće.
Link to comment
Izgleda da njegova izdavačka kuća ulaže ipak velike novce u njegovu promociju, jer na ovoj radio stanici koju slušam na poslu ga puštaju već 3 mjeseca svaki dan barem 3 puta. Ako je tako ovdje, bogu iza nogu, mora da je vani još žešće.
Sony ne daje ni dinara (kune) na Brusovu promociju.Pre ce biti da na toj radio stanici Bruce ima svog fana.
Link to comment

Na novosadskom Radiju 021 su cesto i duze vreme pustali Radio Nowhere, Long Walk Home i Girls in Their Summer Clothes. Duze vreme, dakle, dugo posle pojave Magica.

Edited by Buck Naked
Link to comment
Da, pretpostavljam da si zato vrlo popularan u svom kvartu... :) Izgleda da njegova izdavačka kuća ulaže ipak velike novce u njegovu promociju, jer na ovoj radio stanici koju slušam na poslu ga puštaju već 3 mjeseca svaki dan barem 3 puta. Ako je tako ovdje, bogu iza nogu, mora da je vani još žešće.
Uh, bilo nekad :unsure:, sada sam uplovio u mirnije vode ;) U pravu si, nesećam se da je Brus ovoliko bio zastupljen u svim vrstama medija, štampa, radio TV, mada je donekle i Magic dobro bio zastupljen, ali ovo za ovako kratki period je stvarno "eksplozija". Iz moje okoline sve je više ljudi koji priznaju da je njegova muzika fenomenalna i ako ne slušaju tu vrstu muzike, ko zna možda sam im ja dosadan, pa žele da budu samo ljubazni ;) Ali dobro, odavno Brus nije imao dobar spoj dva ovako kvalitena albuma Magic-WOAD, ne računam legendarne Born To Run-Darkness On The Edge Of Town-The River koji su za mene neprevaziđeni, bez obzira na kasnije komercijalne uspehe drugih, mislim pre svega na Born In The USA.
Link to comment
Sony ne daje ni dinara (kune) na Brusovu promociju.Pre ce biti da na toj radio stanici Bruce ima svog fana.
E, tu si možda u pravu, mogu sebe da zamislim da sam u situaciji da kreiram muzičku listu neke radio ili TV stanice. Na žalost nisam u toj situaciji, ali i dalje mi ostaju sedeljke sa prijateljima, tu sam glavni DJ ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...