Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

Ja nisam tolko zadovoljan . Nekako nije ipak ovo mesto za Brusa.Al ipak skako po krevetu i razbio lampu.Moram videti bar jedan koncert ove godine
Pa dugo se on i krio da ne svira na SB...Verovatno kad je video tom petty-ja...;)
Link to comment
10th avenue je iznenadjenje... i WOAD ocekivo sam Lucky day... Nils se nije ni video.
I meni je to iznenadjenje ali svaka cast....verovatno da dokaze da ON bira...
Link to comment
Pa dugo se on i krio da ne svira na SB...Verovatno kad je video tom petty-ja...;)
pre neki dan video tom petty-u na svim televizorima u Tempu . to je posledica SB-a.
Link to comment

Uh, al' mi se spava... Nikako da otkrijem ko je pobedio juče. Nije da me zanima previše...Brusovih 12 min se već mogu skinuti sa neta, ali ima nešto u "živom" prenosu. Dobar i logičan izbor pesama - bio je poznat još juče popodne; bio sam malo sumnjičav oko toga kako upakovati četiri pesme, ali eto i to je moguće - WOAD je više ličila na reklamu za novi album, a i ostale su zbrzane, al' ne smeta: preporučujem gledanje snimka, makar zbog onog uklizavanja pravo u kameru!

Link to comment

Dobro jutro, noćne ptice! :) Vidim da vam je bilo živo noćas! I jel' bilo uzbudljivo? Kako je to Bruce strpao u 12 minuta?Pošto na poslu nemam pristup na youtube, ako nađete neki link sa snimkom nastupa, nek vam ne bude teško da ga stavite ovdje...BTW, bila sam u subotu u Grazu i u njihovoj najvećoj audio/video/pc trgovini je svirao Bruceov Greatest Hits cd. Bruce također tamo ima svoj muzički štand s velikom slikom naslovnice Magica, što je baš cool za vidjeti. WOAD tamo košta 13,90 eur, a deluxe verzija je 17,9 eur.Freehold, sviđa mi se tvoja slikica. :)

Link to comment

Svirao je na onoj gitari, kad je bacio roudiju, bogami, i meni je bilo frka da li ce ovaj da je uhvati...Ali, Steve, koliko taj covek ima srece u zivotu.Inace, moram da se slozim sa Bornom - ne pripada Bruce tu.

Edited by The Ghost
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...