Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

E, baš bi se sad mogla zavalit u ovaj trosjed pored njega.... :D Oh, onda bismo Bruce i ja imali o čemu raspravljati na tom trosjedu.... ;)
Ne verujem da bi gubili vreme na bilo kakvu raspravu na trosedu ;)
Link to comment
With you I don't hear the minutes ticking byI don't feel the hours as they flyI don't see the summer as it wanesJust a subtle change of light upon your face ali i:I love you, I love you, I love you, I love you, I doYou whispered "then prove it, then prove it, then prove it, to me baby blue", stihovi koje bi Bruce, sada kada je u fazonu take the money and run, bez problema mogao prodati kao muzičku podlogu za reklamu za vijagru...
Ja licno volim te repetitivne stihove. Kod Brusa oni nisu tu stavljeni tek tako vec imaju funkciju poput molitve ili neke mantre, nikako za vijagru :)
Link to comment

U stokholmu su rasprodata 3 koncerta i to pre nego sto je oficijelno najavljen koncert.Karte ce biti povoljne zbog dobrog odnosa prema evru svedske valute.Dodje oko 55 evra sto je mozda i najeftinija karta za Brusa.Tako da ako neko planira to bi bio dobar izbor koncerata.Kako je najavljeno na turneji ce svirati u celosti neki od svojih antologijskih albuma.Zamislite 3 noci u stokholmu : prva noc - BTR , druga noc Darkness , treca noc - Nebraska

Link to comment
Kako je najavljeno na turneji ce svirati u celosti neki od svojih antologijskih albuma.
Da li to znači da će na svakom koncertu na turneji odsvirati jedan svoj album u potpunosti?Hm, ako zbog ničeg drugog, isplatilo bi se otići na koncert samo radi toga!Ja bih na onaj gdje će odsvirati The River u cijelosti... :)
Link to comment

Ah, dakle, moram se još malo vratit na country (The Ghost, ona slikica od jučer me zbilja razgalila) - negdje je rečeno da je Bruce na The River počeo otkrivati country.Ako niste znali, postoji veza između Brucea i countryja, a ona se zove - New Jersey!Naime, iako je country muzika Juga, prvi country super hitovi snimljeni su na Sjeveru, tj. u mjestu Camden, NJ. 1927. godine Jimmie Rodgers je tamo u prostorijama RCA Victor snimio svoj najveći hit Blue Yodel (T For Texas), a godinu dana kasnije, The Carter Family je na istom mjestu snimila svoj legendarni Wildwood Flower.

Link to comment
U stokholmu su rasprodata 3 koncerta i to pre nego sto je oficijelno najavljen koncert.Karte ce biti povoljne zbog dobrog odnosa prema evru svedske valute.Dodje oko 55 evra sto je mozda i najeftinija karta za Brusa.Tako da ako neko planira to bi bio dobar izbor koncerata.Kako je najavljeno na turneji ce svirati u celosti neki od svojih antologijskih albuma.Zamislite 3 noci u stokholmu : prva noc - BTR , druga noc Darkness , treca noc - Nebraska
Neštoa me ovaj moj reply asocira na repliku u našoj govnavoj skupštini, al aj sad.Ovo s 55 evra mogu da se složim, ali:1. Kako dodjavola da kupim karte za koncert koji je rasprodat?2. Možda tebi to nije problem, ali ja čak i da dobijem na lotou koji ne igram i tako rešim finasijsko-transportno pitanje, i dalje ne mogu u Stokholm, čak ni sa ovim novim usranim biometrijskim pasošem (pozdrav gorepomenutoj govnavoj skupštini);3. Nebraska na stadionu? Ne bih rekao. Ali Born in the USA je već nešto drugo. Zvuči... bajkovito (a tako će i da bude - u mom slučaju).
Link to comment
Neštoa me ovaj moj reply asocira na repliku u našoj govnavoj skupštini, al aj sad.Ovo s 55 evra mogu da se složim, ali:1. Kako dodjavola da kupim karte za koncert koji je rasprodat?
U nekom trenutku ce se pojaviti ticket drop na sajtu.Nikad se nije desilo da je neko dosao na koncert i nije nasao kartu, jer se uvek nadje neko sa kartom viska.Uvek !
Možda tebi to nije problem, ali ja čak i da dobijem na lotou koji ne igram i tako rešim finasijsko-transportno pitanje, i dalje ne mogu u Stokholm, čak ni sa ovim novim usranim biometrijskim pasošem (pozdrav gorepomenutoj govnavoj skupštini);
Nemoj biti negativan.Rekao sam koga zanima, ne koga ne zanima.Siguran sam da je meni veci problem, ali ja sam jos student tako da imam vremena i zivaca da oganizujem niskobudzetno putovanje.Evo kako mogu izgledati troskovi puta.Karta za koncert 55 eu ili 165 evra ako se ide na sva tri koncerta.Prate se low cost letovi i kupi se karta kada povratna do stokholma bude manje od 30 evra.Do Zagreba ili Budimpeste na aerodrom se ode stopom. 0 evraViza 35 euNek se u Stokholmu provede 5 dana.Nek trosak na hranu bude 20 eu to je 100 evraSmestaj besplatan - kako objasnicu na pm koga interesuje.Dakle 330 evra za tri koncerta u Stokholmu !Troskovi i cimanje je znacajno nize za dancing kojoj ne treba viza i ima low cost letove iz Hrvatske. Edited by BornToRun
Link to comment
Da li to znači da će na svakom koncertu na turneji odsvirati jedan svoj album u potpunosti?Hm, ako zbog ničeg drugog, isplatilo bi se otići na koncert samo radi toga!Ja bih na onaj gdje će odsvirati The River u cijelosti... :)
Procitao sam u nekom intervjuu de je tako nesto receno.Ne znam da li ce biti na svakom koncertu
Link to comment
Troskovi i cimanje je znacajno nize za dancing kojoj ne treba viza i ima low cost letove iz Hrvatske.
Da. Eto, oženite se sa mnom, vidite kako sam dobra prilika. :D
Link to comment
Da. Eto, oženite se sa mnom, vidite kako sam dobra prilika. :D
Dakle, vama zenama je zbilja samo jedno na pameti... :)
Dakle, vama muškarcima je zbilja samo jedno na pameti... :)

Edited by BornToRun
Link to comment

Idem sigurno u Udine, a i za London postoje sanse. Dancing, rezervisao sam preko Urban travela, tako da se mozda vidimo, ako ti imas plan.Sinoc sam ponovo gledao video bootleg sa D&D turneje. Au, koja sam ja seljacina sto sam to propustio...koliko je to mocno. Kako je otpevao Stolen Car samo na klaviru, e, najezim se svaki put.

Link to comment
Dancing, rezervisao sam preko Urban travela, tako da se mozda vidimo, ako ti imas plan.
Drago mi je. Putovanje s agencijom na koncert je zabavna stvar jer se tu uvijek nađe zanimljivih ljudi s nekim svojim pričama i Bruce doživljajima. Ja, iskreno, nisam još ništa odlučila, malo me ohladio ovaj novi album. Vidjet ćemo još.Nego, ako će ti trebati kakva pomoć vezana za Urban Travel, here I am.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...