Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

Jos malo update-aIzgleda da je razlog odlaganja turneje taj sto Conan ostaje do sredine februara da vodi Late night show.Tako da Max tad nije slobodan.Onda je pauza do 1 juna kad Conan O'Brien preuzima Tonight show od Jay Leno-a.I tad Max vise nece moci da odsustvuje.Jer Jay Leno narednih 6 meseci nece nista raditi tako da NBC hoce da iskoristi taj period da O'Brien prikupi svoju publiku.Tako da je glavni vodja benda Tonight show tj Max preko potreban.Onda roblemi koji se namecu su ti sto niko ne moze znati koje sve zahteve NBC moze imati za Conan-a a samim tim i Maxa.To ce naterati Brusov menadzment da u hodu menja odluke kako bi se prilagodio Max-u.

Link to comment

U iscekivanju nove turneje da dopisem jos nesto iz mog dnevnika Magic turneje.Posle londonskih koncerata Bruce se vratio kuci posto su mu klinci zavrsavali skolu. A do 14 juna i koncerta u Kardifu imao sam 2 nedelje da ubijem u Londonu.9. juna sam resio da krenem dalje i odlucih se za Southamton.Rekoh da vidim grad iz kog su krenuli na put Titanik i Mayflower.

post-714-1228960035.jpg

Edited by BornToRun
Link to comment

A u Southamptonu je tu noc bio koncert Bon Jovia na St Mary stadionu.Odsetao se ja u toku dana da vidim profil ljudi koji idu na Bonikin koncert.Evo sta sam zatekao

post-714-1228960292.jpg

post-714-1228960302.jpg

Link to comment

Rekoh sebi - pa neces valjda na Bon Jovijevu kartu bacati pare i odoh u muzej Titanika. Medjutim predvece me nesto zasvrbelo i vratim se ja na stadion.Muvao se oko tapkarosa.Inace tapkarosi su u engleskoj , kao i kod nas , "legalni" .Niko ih ne dira i uvek su prisutni.U londonu , kod Arsenalovog stadiona , ja pitao jednog lika iz obezbedjenja kako to da ima tapkarosa.A on zacudjen kaze otkud to.Ako nekog vidis odma ga prijavi policiji.U svakom slucaju sa njima je tesko pregovarati.Nece da spuste cenu.Ipak sam bio uporan - cekao da pocne koncert i uspeo da izvucem kartu za 5 funti.I tako ni kriv ni duzan zavrsih na svom prvom konceru Bon Jovia.Sta da kazem ljudi oko mene su zaista uzivali , tako da nema razloga da pljujem starog Boniku.

post-714-1228960556.jpg

Edited by BornToRun
Link to comment

13 juna sam krenuo za Vels.Dzabe smestaj sam uspeo da nadjem u Kardifu ali tek od 14 juna , sto je bilo na dan koncerta.Ali za 13 sam imao smestaj u Newport-u , sto mu je nekih sat vremena voza do Kardifa.Ali nazalost to eliminise mogucnost da budem u prvom redu.Ali cu se svakao potruditi da dodjem sto ranije ujutru da dobijem dobar broj za koncert.E sad doci do Velsa je bila prava avantura.Nema direknog autobusa iz Southampton vec bi morao da se vracam za London pa da presedam na drugi bus.A to zadovoljstvo ce me doci nekih dvadesetak funti.Ako mislim da izguram do kraja turneje placanje prevoza je za mene luksuz.Nadjoh put koji vodi ka Velsu , stadoh pored njega i digoh svoj palac.BTW nema autoputa koji spaja Vels i Southamptona.Dakle ili da idem manjim putevima , ili da stopiram do londona pa odatle za Vels.Odlucih se za prvu opciju koja je uvek riskanta za stopere.Stajao sam sat vremena i poceh da razmisljam o ideji da se ipak isprsim za autobusku kartu.Prodje jos pola sata i poceh ozbiljno da razmisljam o ideji autobusa.Spustio sam palac i uhvatio torbu da se vracam na autobusku stanicu , kad stade kamiondzija.On ide do negde na pola puta ka Salisbury-u.Nisam znao da li mi se isplati.To mi je mozda desetina puta a opet tamo nemam sansu da uhvatim autobus.Vozac rece da sam odlucim .Nekoliko sekundi sam oklevao i potom ubacio torbu u kamion.Rekoh mu na srpskom: Vozi Misko !On se nasmejao i pitao me sta to znaci.Ja mu rekoh : Just drive my friend.Lik je bio fantastican.Ide da istovari neku robu pa se vraca .Dao sam mu broj telefona pa ce me on zvati kad obavi posao i krene nazad.Ako ne nadjem voznju vratice me u Southampton na autobusku stanicu.

post-714-1228960904.jpg

Edited by BornToRun
Link to comment

U trenutku kad me je zvao ja sam vec uveliko bio ne u drugim vec trecim kolima.Tu gde me je on ostavio stao je neko za koga nikad ne bi pretpostavio da ce stati autostoperu

post-714-1228961104.jpg

Edited by BornToRun
Link to comment

Bakica svake godine letuje u Hrvatskoj.Ona me je odbacila do Salisbury-a.Tu stadoh pored jednog semafora gde me je par minuta kasnije pokupio neko ko izgleda onako kako mi zamisljamo tipicnog britanca.

post-714-1228961403.jpg

Link to comment

Prica mi on kao mlad sa svojom tadasnjom devojkom , sadasnjom suprugom stopirao iz Grcke ka Nemackoj i stane im neko ko ide za Spaniju i oni odluce da promene planove i odu za Spaniju.Kako smo se lepo ispricali nas dvojica , bilo mi je zao kada sam napustao kola.Ostavio me je na nekom putu ko zna gde , jos i zahladnelo.Ne mogu da opisem kako sam se osecao tada : stajao negde u pizdi materini , pocela kisica ko zna kako cu se dovuci do Kardifa – a ja se osecam kao na vrhu sveta.Iza mene 6 Brusovih koncerata , sutra jos jedan , preksutra jos ko zna koliko.Stade mi veseli kamiondzija Steve.Hi mate – rece on.Jedva sam se popeo sa torbom u toliki kamion.Njemu je plata 30 000 funti kao kamiondziji.Na ipodu sam pustio Thunder RoadWith a chance to make it good somehowHey what else can we do nowExcept roll down the windowAnd let the wind blow back your hairWell the night's busting openThese two lanes will take us anywhereWe got one last chance to make it realTo trade in these wings on some wheelsClimb in backHeaven's waiting on down the tracksOh oh come take my handRiding out tonight to case the promised landOh oh Thunder Road, oh Thunder Road

Edited by BornToRun
Link to comment

Ostavio me je 15 milja od Batha.Jos dve voznje odatle i bio sam na ulazu u Vels , pred velikim mostom koji spaja englesku sa Velsom.Stao sam tacno pored semafora.Zaustavio se kombi , otvorila se vrata i neki covek mi rece nesto na najnerazumnijem engleskom koji sam ikad cuo.Jedino sto sam razabrao je bilo run , run i pokazivanje rukom da udjem.Uzeo sam torbetinu i pretrcao put .Bio je to kombi sa Velsankim radnicima koji su se vracaju kuci posle radne nedelje.Ta voznja je bila nezaboravna.Dve reci su neprestano koristili - cunt i fuck , a ostalo sam slabo razumeo.Iako sam , naravno , znao sta znaci cunt , zajebavao sam se i pitao ih zacudjeno za znacene te toliko pominjane reci.Kombi je eksplodirao od velsanskog smeha , a potom mi je jedan od njih na tom nerazumljivom engleskom , objasnio sta je to cunt.Kad sam koji minut kasnije kroz prozor viknuo nekom muceniku stupid cunt , dobio sam aplauze od Velsana.Prelazak Second Severn Crossing-a i ulazak u Vels u kamionu velskih radnika , koji vam objasnjavaju znacenje reci cunt , je onceinalifetime iskustvo.

post-714-1228961654.jpg

post-714-1228961660.jpg

Edited by BornToRun
Link to comment

Nekih 5 sati posto sam stao pokraj puta u Southamptonu i bez potrosene funte bio sam u Newportu.U Newportu me je docekao neverovatan domacin sa skuvanom vecerom i udobnim krevetom.U trenutku dok sam spustao glavu na jastuk ? utonuo sam u san.Cele noci sam sanjao kako ja i Bruce sviramo pred prepunim Millenium stadionom u Kardifu.

post-714-1228962265.jpg

Link to comment

"The Wrestler" is GoldenHot on the heels of Springsteen's two Grammy nominations for "Girls in Their Summer Clothes," "The Wrestler" has just garnered a Golden Globe nomination for "Best Original Song - Motion Picture." Springsteen's title song for the Darren Aronofsky film puts him up against Peter Gabriel (Wall-E), Clint Eastwood (Gran Torino), Miley Cyrus (Bolt), and Beyonce (Cadillac Records). The Golden Globe Awards, given by the Hollywood Foreign Press Association, air live on January 11, 2009, on NBC. Can an Oscar nod be far behind?

Link to comment
Zlikovce! Ne svidja ti se ideja???Ja bih ga gledo i na Mesamu ako bi dosao...
Samo sam cekao kad ce neko da se uvati za ovo...Meni se ne svidja varijanta---45-60 min. na Mesam-u ,ovaj Exit-u, i onda nikad solo u Srbiji...Ja to tako vidim...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...