Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

A udine je dobilo jos i Sherry darling, Summertime blues, Be true, My Love Will Not Let You Down .Torino dobio Loose ends, Drive all night, 2 hearts, My hometown, Land of hope and dreams.Mamu im zabarsku

Link to comment
A udine je dobilo jos i Sherry darling, Summertime blues, Be true, My Love Will Not Let You Down .Torino dobio Loose ends, Drive all night, 2 hearts, My hometown, Land of hope and dreams.Mamu im zabarsku
Sve je to u redu ali ti jos nisi podneo iyvestaj...
Link to comment

Napisah ga ali mi je zvucao nekako previse ličan, kao da sam iscepao par strana iz dnevnika - pa mi je bilo glupo da to kačim ovde. A drugi mi se nekako nije dalo da napišem.Ali evo okačiću taj prvobitni izveštaj uz minimalnu cenzuru. :lol:

Link to comment

Greetings from Hyde ParkOd prvog "live by the river" Hyde park je bio uz Brusa, ne posustajući ni jednog trena. Ja doduše jesam posustao, izgleda da imam snage samo za prva 2 sata koncerta, posle sam mrtav.Za mene je ovo bio najbolji koncert na kom sam bio, and I've seen a few. Dok smo stajali u redu sunce je pičilo nad Londonom kao ludo, isisavalo je svu snagu iz iznemoglih bosovih fanova koji su celu noć čekali ispred ulaza kako bi li bili u prvom redu. post-714-1248559264.jpgAli u trenutku kada su otvorili kapije, ja sam oborio rekord u sprintu preko hajd parka u kategoriji ljudi kojima izleće koleno. Trebalo je pretrčati ceo teren, jer je bina bila na suprotnom kraju od ulaza.Čim smo ušli , sunce je zašlo za oblake - sve je bilo idealno, pomislio sam - jebo te večeras gledam Bruca a pre toga binom će prodefilovati Gaslight Anthem i Dave Matthews Band, moja devojka Nataša pored mene - pa može li biti bolje !? Moglo bi , kad bi recimo Bruce otvorio koncert sa London calling – o da, i to se desilo ;) London Calling - Hyde park

Edited by BornToRun
Link to comment

Dan pre toga, višemesečna maštanja o tome kako cu na Hyde Parku biti u prvom redu otišla su u kanalizaciju zajedno sa kišom koja se slivala niz ulice Camden town-a. post-714-1248559562.jpgNevidjena provala oblaka !Jebi ga, trava Hyde parka će biti mokra, a ja za koji sat treba da idem tamo da spavam. Dan pre toga bio sam na Wimbledonu i lupila me je sunčanica tako da sam bio i malaksao, Nataša mi reče da neće moći da ide da kampuje na Hyde parku jer je skroz iznemogla i zamolila me da i ja ne idem. U trenutku mi je prošlo kroz glavu da možda ne treba da joj dajem onaj prsten koji sam joj spremio, ali sam se ubrzo dozvao pameti i shvatio da Bruce ipak nije najvažnija stvar na svetu.Sačekali smo da prodje kiša u jednoj novinarnici, čitao sam tekst o poslednjim godinama života Michael Jacksona u Q magazinu, a potom krenusmo ka tube-u i nazad kući. Kod Hammersmith-a smo izasli da u Tescu kupim pivo uz koje su veceras pratiti snimak Glastonbury-a na BBC-u na kome je upravo u tom trenutku nastupao Bruce. Za 30 min bili smo kući, pivo u frizideru a ja ispred Steven-ovog (moj drug iz Londona , ne little Steven) mega wide screen ekrana.

Link to comment

Dakle gledaću Brusa na TV-u kao uvod za sutra, Nataša srećna što ću ipak ostati sa njom, otišla je da opere kosu. Na kraju svi su ipak bili zadovoljni. :heart: Na tv-u je išao Gaslight Anthem sa Glastonbury-a - odjednom Brian poče nešto da priča, snimaju ugao bine , ulazi Bruce. Urliknuo sam.. Nataša dotrča iz kupatila sa peškirom na glavi.Did you hear the '59 Sound coming through on Grandmama's radio?Did you hear the rattling chains in the hospital walls?Did you hear the old gospel choir when they came to carry you over?Did you hear your favorite song one last time?59 sounds with BruceOsetio sam da srce lupa brže, suza u oku ... Stari demoni se probudiše u meni – kao pre tačno godinu dana kad sam u Dablinu odlučio da ostajem do kraja turneje, pa ma šta da se desilo, rekao sam Nataži " jebi ga, ali ja ipak moram da idem da nam obezbedim prvi red sutra". Nasmejala se, rekla "ti si lud" i dodala mi vreću za spavanje.Bila je ponoć, unezvereno sam otrčao u prohladnu londonsku noć.

Link to comment

Da skratim priču nakon nekih sat i po, ni sam ne znam kako, bio sam kod Hyde parka. Par pijanaca teturalo se po parku, ali osim njih nikog. Napokon nadjoh dva čuvara koji su me uputili gde da idem, upozorivši me da policija ne dozvoljava kampovanje tokom noći. Boravak u parku tokom noći je zakonom zabranjem ... detalji, detaljiPred ulazom bilo je nekih 7 šatora i 20-tak ljudi koji su spavali na travi. Ja sam bio 40-ti. Uzeo sam dva broja za mene i za Natašu. Red je organizovao neki italijan Ricardo, nisam ga ranije vidjao. Razapeo sam svoj šator i uvukao se u vreću za spavanje - zaspao kao bebica.

post-714-1248561488.jpg

Edited by BornToRun
Link to comment

Ujutro se trebalo smisliti sta ću sa šatorom.Drugi problem je bio kako sačuvati Nataši broj dok ne dodje. Organizacija oko ulaza je bila kao ranijih godina. Onaj ko dodje prvi daje brojeve ljudima i beleži njihova imena. Ako si broj 7 znači da ćeš 7. ući na teren. Na svaka 2 ili 3 sata ide prozivka i ako nisi na prozivci gubiš svoje mesto u redu.Bilo je dva roll call-a. Onaj prvi jutarnji nije bio problem, rekao sam da Nataša jos spava u šatoru. Drugi roll call u 9h je bio problematičniji. Ricardo je pitao gde je ona – primakao sam se i šapnuo mu na uvo " period man". Ricardo pocrvene i štriklira Natašu u svom tefteru da je prisutna.Gospodjica je stigla oko 10. Promuvali smo se po Hyde parku da vidimo šta ćemo sa šatorom. Kako sam video da nemam ni jednu razumnu opciju, iz sve snage sam ga zafrljačio u žbunje iza jedne ograde. post-714-1248593602.jpgI to je rešeno, vratili smo se ispred kapije.post-714-1248593627.jpg

Link to comment

Pustili su nas unutra tačno kako je bilo najavljeno u 12.45. Trčao sam kao lud i dočepao se prvog reda, bacio sam se sam na zemlju kako bi sačuvao mesto dok ne stigne Nataša. Idealna pozicija !!!Zapišao sam teren te sam se malo promuvao po "stadionu"

post-714-1248594340.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...