Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Pa onda moramo imati svi isti patch, cisto da bude svima isto. Da li uzeti domaci klub ili strance i koje strance? Italijani imaju 2 stranca po sezoni valjda, Spanci 4 ukupno, ako se ne varam, Englezi traze utakmice u reprezentaciji...Bolje ta druga liga nego samo domaci igraci. Smoricu se trazeci samo jednu naciju :)PREDLOG... Real Sosiedad.. on je u drugoj ligi trenutno! Ili Betis...

Edited by Milosh76
Link to comment

Ja sam za, ali ne bih mogao da krenem pre sledećeg ponedeljka, jer imam neke obaveze, a i menjam računar (nije igrivo bilo na ovom mom računaru).Moj predlog je da Venziju vratimo u Seriju A za 7 sezona. (malo duži i teži čelindž)

Link to comment

Ne bih da prestajem igru sa Zvezdom dok se ne zasitim, a to izgleda nece biti skoro. A nema sanse da stignem dve igre da igram u isto vreme, jer i ovu jednu sam usporio...

Link to comment

Ja sam za. Samo mi ti vasi postavljeni ciljevi deluju malo nerealno... Mozda ne bi bilo lose, da za pocetak svi uzmemo isti tim, i da pobednik bude onaj koji je ostvario najbolje rezultate u sezoni.

Link to comment

Slazem se sa predlogom da uzmemo svi isti tim i da igra kako ko moze i koliko moze do kraja 1 sezone. Pa da vidimo sta je ko uradio. Ajde predlozi za tim. Ja sam dao 2 ... :)

Link to comment

Реал Сосиједад и Бетис су добри предлози. Можемо сви да узмемо један од ових тимова па да играмо бар 2 сезоне, једна је тек захуктавање (Посрбице, ти си мој идол :Hail: Венеција и 7 сезона је закон предлог и ако ови изазови заживе, то нас чека на крају тунела :Hail: ). Печ би требало да имамо последњи, значи 10.3. Ја га управо скидам, па не знам да ли он значи старт у јануару 2010. Ако је тако, онда можемо да играмо 2 1/2 сезоне, односно да завршимо на крају сезоне 2011/2012. Дакле, неки предлог би био Реал С или Бетис, 2 1/2 сезоне, печ 10.3. Што се мене тиче, то је то осим у случају да је неко већ играо са неким од ових тимова па му је смор. У том случају можемо да узмемо неког белгијског друголигаша са довољно великим стадионом, па да доводимо странце као ФК Будва.

Link to comment

ne bre, Prasline, pochinje od juna 09...Patch ubrzava igricu, ali su transferi januarski tako da bi na to morali da se naviknemo, a i Eduardo Salvio je u Atltiko Madridu :( ...ja sam isto bar za 2 sezone, 1 je OK sa nekom jachom ekipom, ali malo mozhe da se uradi za jednu sezonu sa nekim slabijim ekipama...

Link to comment

Ajd smislite :) Meni treba oko 6 minuta da se skine patch... :D Dakle...predlog Betis, druga liga, igra se 2 sezone!Ko je za? Protiv? Uzdrzani...?Predlog je USVOJEN :)Salu na stranu, Betis je u drugoj ligi, relativno je jak klub, ima neke sanse da udje u 1. ligu... Mislim da je OK predlog. Posto ne mozemo da merimo vreme, moze da pocne kad ko hoce, samo da se zna da nema varanja, snimanja pa vracanja utakmica i tako te forice :) Ono das 46 miliona posle 50 utakmica moze, cisto da ima bar neko varanje :)Dakle... Skidamo 10.3 i krecemo?Meni treba oko 3 minuta da se skine patch, al ne mogu pre ponedeljka da krenem.

Edited by Milosh76
Link to comment

Крећемо. 2 сезоне. Ко вара, да му умре мајка. Ако му је мајка већ умрла пре почетка Изазова, да му рикне комп.

Link to comment

bez mene. nemam instaliranu igricu, masina je verovatno preslaba za istu. uz to, ne smem da dozvolim sebi takvu navlaku, iako nickname govori suprotno :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...