Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

trening sistem je vracen na 5 zvezdica, ne znam koliko vremena mu posvecujete, ali moje pravilo je da otpustim neke slabije trenere i da na njihovo mesto dovedem one sa ocenom 20 iz "sekcije" koja mi je deficitarna...postavim za 1 poziciju 1 trenera i na svakoj mi je minimum 4 od 5, a na nekima imam i 4,5...
Lako je tebi u Mancesteru da imas minimum 4 :D . Ja sa Zvezdom jedino aerobic i strenght imam 4.5, ostalo je sve 4 i 3.5 i set pieces 3 okruglo...
Link to comment

ja sam i u slabije klubove dovodio trenere koji su mladji, sa slabijom reputacijom, ali sa ocenom 20 iz 1 sekcije shto reshava problem i gomila njih je na free...

Link to comment
ja sam i u slabije klubove dovodio trenere koji su mladji, sa slabijom reputacijom, ali sa ocenom 20 iz 1 sekcije shto reshava problem i gomila njih je na free...
To i ja radim, medjutim za odredjene skillove nije dovoljan samo jedan atribut da je 20...

Strength: Trener treba da ima visok Fitness.Aerobic: Trener treba da ima visok Fitness.Goalkeeping: Trener treba da ima visok Coaching Goalkeepers.Tactics: Trener treba da ima visok Tactical rating.Defending: Trener treba da ima visok Coaching Defending i Tactical.Ball Control: Trener treba da ima visok Technical i Mental.Attacking: Trener treba da ima visok Attacking i Tactical.Shooting: Trener treba da ima visok Attacking i Technical.Set Pieces: Trener treba da ima visok Technical, Mental, i Attacking.

Zbog toga mi Set Pieces uvek ima najmanje zvezdica.

Link to comment
To i ja radim, medjutim za odredjene skillove nije dovoljan samo jedan atribut da je 20...

Strength: Trener treba da ima visok Fitness.Aerobic: Trener treba da ima visok Fitness.Goalkeeping: Trener treba da ima visok Coaching Goalkeepers.Tactics: Trener treba da ima visok Tactical rating.Defending: Trener treba da ima visok Coaching Defending i Tactical.Ball Control: Trener treba da ima visok Technical i Mental.Attacking: Trener treba da ima visok Attacking i Tactical.Shooting: Trener treba da ima visok Attacking i Technical.Set Pieces: Trener treba da ima visok Technical, Mental, i Attacking.

Zbog toga mi Set Pieces uvek ima najmanje zvezdica.

formula je iz 2009, ali nije menjana u 2010, samo skala vise ne ide do 7 zvezdica, vec do 5 http://www.truefootballmanager.com/2009/03...ula-in-930.htmli kalkulator, za one koje mrzi da racunaju :) http://www.thedugout.tv/community/showthread.php?t=61551
Link to comment

Evo da se zapljunem i ja, dobio FM10 od prijatelja na poklon, instaliro i sad jos samo da se pomolim Bogu da ne zavrsim u Crnoj rijeci il da me zena i deca ne napuste sad kad se zablesavim u monitor :lol: krecem sa Zvezdom kao i uvek pa sta da Bog i sreca junackasamo da ne bude opet nemam para druze a nemam ni srece :lol:

Link to comment

Ja sam nakon trece sezone stao sa Zvezdom, jer sam se totalno smorio u prelaznom roku gde nisam nikoga ni kupio ni prodao... To mi je malo ubilo zelju za igrom, ali verovatno ce se zelja nastaviti kasnije...

Link to comment

Prošao sam u grupu lige uefa.U 1. kolu kvalifikacija, verovali ili ne izvučem slovenački Rudar. 1:1 u gostima i mršavih 1.0 kući, ispromašivah se za sve pare.Sledeće kolo Geteborg, poraz 3:2 u gostima i neverovatnih 6:0 kućizadnje kolo kvalifikacija PSV, 0:0 u gostima i 2:1 kući njihovim autogolom u 87 min, spasio me Stameni najzaslužniji za prolazU grupi me sad čekaju Rozenborg, Viljareal i Dinamo Zagreb, pa se nešto nadam da ću još uspeti i da prezimim možda...U ligi stojim dosta loše al dobro, još uvek isprobavam gomilu afričke i istočno evropske klinčurije koju sam doveo što na free što za sitne pare.Otkrovenje Maxim Skavysh AMC/FC iz mlade repke Belorusije, kupljen za 375k a utrpava golove ko blesavidemo dalje...

Link to comment

Ja sam dao 95 miliona u drugoj sezoni za Vilu, proradi mi potrasacki hir dok vodim klub. Al nisam se pokajao. Covek je dao 45 golova, bio najbolji strelac i u Ligi sampiona i u domacem prvenstvu. Prve sezone sam bio u domacem prvi, druge treci (uz veeeliku srecu), a ispao sam u 1/4 finala lige sampiona nesrecnim porazom na svom terenu od Sportinga. A sad jedna interesantna prica koja ce zvucati ribolovacki. U trecoj sezoni nisam startovao najsjanije, a sreca je da ni drugi nisu. Poslednje sto sam igrao je derbi protiv Junajteda. Rezultat je bio 5:4 za njih. Svih pet golova su mi dali iz slobodnih udaraca. Popizdeo sam. Prvo za dve i po sezone nisam dao nijedan gol iz slobodnog udarca (iako imam solidne izvodjace), a nesto se ne secam ni da sam primio. I onda u toj utakmici 5 komada.. Van sebe od besa sam nekako otisao na save i izasao iz igrice i ne igram je vec tri nedelje. Instalirah malopre novi patch i nadam se da nece biti ovakvih bizonskih propusta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...