Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

u cetvrtoj sezoni je ogranicenje na 3 stranca u postavi za domace meceve, bolje cuvajte nasu decu :)
Nema frke, u 5 ili 6 sezoni ulazimo u EU pa ce sve biti mnogo lakse :)Da li ti je neki od stranaca dobio nase drzavljanstvo? Mislim da Isahu kod mene fali oko 150 dana, na pocetku 2 sezone.
Link to comment
Nema frke, u 5 ili 6 sezoni ulazimo u EU pa ce sve biti mnogo lakse :)Da li ti je neki od stranaca dobio nase drzavljanstvo? Mislim da Isahu kod mene fali oko 150 dana, na pocetku 2 sezone.
Meni je Kastiljo dobio nase drzavljanstvo... Bice problema kada spuste ogranicenje na 3 stranca, jedini spas je da uspem da vratim Stankovica, :ziga: i kompaniju...
Link to comment

Ja sam tek poceo, i prilicno sam zadovoljan :)U Evorpi na zalost nisam blistao, tj. posle demoliranja Sirokog i Rabotnickog, ispao sam od Galate (tamo 2-1, ovde napao, pa popio 3 golaiz kontre, na kraju 2-4).Zato u ligi ide ko podmazano. POsle skora 8-2-0, zabelezio sam prvi poraz i to od Rada na Banjici golom u 87 minutu, al sam zato vec u sledecem kolu demolirao Vojvodinu 4-1.Nisam skoro nista pazario, tj. doveo sam nekog Andica na levom beku na preporuku Martaca, ali je rezerva Brigelu, i doveo sam Predraga Luku iz Mladog Radnika, i on se pokazao kao tototalno otkrovenje. Gurnuo sam ga u spic sa Perovicem, jer se Lekic povredio a Jevtic me nesto iznervirao, i decko je trenutno moj najbolji strelac sa 12 golova (hettrik Vosi), i deli prvo mesto sa Djilasom i Djukicem (iz Borce)... Sve u svemu, sad ce polusezona, a ja trazim levog beka, i stopera. Ostali mi extra igraju. Narocito zadnji vezni, gde su Guma, Isah i Savio i ne znam ko je bolji. Po ocenama Isa je najgori ali zbog sentimentalnosti mi igra cesto i to sasvim dobro. Inace Tutoru sam uvalio Perudji za 200k sto zelim i Zvezdi u predstojecem prelaznom roku :)

Link to comment

Tevez je zvjer.Belami je zvjer.Uzeo sam gradjane sa ciljem da se plasiram u UEFA kup, ali trenutno sam prvi sa skorom 12 - 1 - 2. S pravom mislim da je menadjer dosta laksi od proslogodisnjeg.

Edited by nixolaus
Link to comment

Sto jes jes.. :DEdit: da ne gnjavim koliko sam problema imao protiv zvucnih imena u 09. Kao malo dete sam se obradovao kad sam prvi put pobio jednog od njih.

Edited by nixolaus
Link to comment
Nema frke, u 5 ili 6 sezoni ulazimo u EU pa ce sve biti mnogo lakse :)Da li ti je neki od stranaca dobio nase drzavljanstvo? Mislim da Isahu kod mene fali oko 150 dana, na pocetku 2 sezone.
samo castillo za sad, mada ocekujem da sharbini uskoro dobije drzavljanstvo, abubakar je ziveo dovoljno ali mu treba jos nastupa za prvi timostaje mi da na short listu stavim bojana, senderosa, rensinga, behramija... jos samo pare fale i eto pristojnih "stranaca" scoutovao sam i drincica vrlo dobre ocene ima a i nece se racunati kao stranac :)
Link to comment

Jel neko uspeo da ubaci HUGE DATABASE? Isto sam uradio kao i kod FM09 i kao sto postoje uputstva na netu, ali nemam opciju da izaberem kad ucitam novu igru... jel neko ima resenje?

Link to comment

Kako pokupovaste te igrace u zvezdu???Aleksic bar 2 miliona na koju foru ste namakli pare?Ja prodao Bajkovica za 200 i Tutoru za 350 hiljada.Treba mi levi bek i centralni defanzivac doveo sam Sepuyu na free...

Edited by Moca
Link to comment
Kako pokupovaste te igrace u zvezdu???Aleksic bar 2 miliona na koju foru ste namakli pare?Ja prodao Bajkovica za 200 i Tutoru za 350 hiljada.Treba mi levi bek i centralni defanzivac doveo sam Sepuyu na free...
Odes kod Uprave i odes na edit love koju imas... smanjih deo za plate, a povecas za transfere. Vosi ponudis oko 1,4 u kesu a ostalo na rate i jedno 20% od sledece prodaje, pa proceni sta bi mogli da prihvate :)Meni je Malovic odlican kao zamena za Ignjatijevica na LB... mlad je i talentovan Edited by Milosh76
Link to comment
Jel neko uspeo da ubaci HUGE DATABASE? Isto sam uradio kao i kod FM09 i kao sto postoje uputstva na netu, ali nemam opciju da izaberem kad ucitam novu igru... jel neko ima resenje?
:D Kada udjes u novu igru i odradis onaj bezvezni wizard u cetiri koraka, umesto na confirm ides na cancel, i onda izaberes velicinu database.Naravno da je igram na large iako mi je komp stariji. Sigurno radi brze nego devetka.
Link to comment

Ma nisam to menjao ne mog da dovedem nikog za malu platu a da je malo kvalitetniji. Doveo sam i jos jednog stranca za dz Ekvadorac Geovanny Caicedo odlican DC za Zvezdu Sepuya ima vec uslove za drzavljanstvo samo treba da se ustali u timu.

Link to comment
:D Kada udjes u novu igru i odradis onaj bezvezni wizard u cetiri koraka, umesto na confirm ides na cancel, i onda izaberes velicinu database.
Ti me zezas, zar ne? :P :blink: To sam odmah uradio, samo ne sa 4 koraka, nego odmah cancel... i nema HUGE...E da Bog da ti Robinjo promasi penal u poslednjem minutu, u poslednjoj utakmici i zbog toga izgubio prvenstvo :P
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...