Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

NEEEEE... ROBERT LEWANDOWSKI napadac. Igra u Lech iz Poljske...mlad je...fenomenalan je bio i u proslom FM. ......Brani mi Fiorillo mlad uzeo ga na pozajmicu s tim sto mi je otkup 4m jednog dana.

Link to comment

odushevljen sam Runijem, mada se i Valensija lepo pokazao (6ass u PL), dok mi je odbrana najveci problem obzirom da primam puno golova....u Liga Kupu sam prosao 2 kola i u 1/4 filanu igram sa Tott, a za FA Kup je josh rano, dok sam u LS dobio nikad jachu grupu sa Portom, Volf i Olimpik Marsej i iz 4 tekme imam 7 bodova i prvu poziciju...runi.jpgtabela.jpgod derbija igrao sam nereseno na Enfildu, pukao 3:1 od Arsenala na Trafordu i dobio Chelski 2:1 na Stamfordu cime sam uspeo da smanjim prednost na samo bod razlike...

Link to comment

Uspeo sam da prodjem u Knockout fazu Lige Sampiona. Trebao mi je bod protiv Sahtjora u gostima, a uzeo sam sva tri. Pobeda od 3-2 u 89. minutu. Nakon toga me je zreb spojio sa Mancesterom, 0-0 na Marakani, tako da sam celu Evropu izgurao bez poraza kod kuce, dok sam na Trafordu izgubio 3-0. Sad preostaje lagano privodjenje kraju domace lige... Stamenkovic je fenomenalan! Sigurno u Top 10 golmana u igrici, tokom dve sezone nije imao nijedan kiks, a branio je fenomenalno.

Link to comment

4.kolo LS vodim 2:0 protiv Volf i zavrshim 2:2, 5.kolo na Trafordu puknem 2:0 od Olimpika i u nikad boljem poluvremenu do sad (4:1 protiv Porta) u 6.kolu dobijem Porto u gositma 4:2 i zavrshim na drugom mestu iza Olimpika...Runi nastavlja da ubija, blizim se polusezoni a Chelski ne popushta...Obertan je fit i malo je igrao, definitivna kupovina na zimu ce biti golman i mozda neko sposoban za poziciju AMLR...

Link to comment

treca euro sezona, liga europa u grupi sa bragom, spartakom i anortozisom svih 6 pobeda, samom tim postajem jedan od glavnih kanidata za trofejlekic i perovic razbijaju zajedno skoro 40 golova za pola sezone leka 23 meca 21 gol, imam priliku da dovedem mame biram iz manchestera al nece imati mesta u timu pa necu da bacam pare i nagomilavam skupe igrace ipak dugujem jos 8 m bankama... eduardo salvio takodje igra fenomenalno

Link to comment

U prvoj sam sezoni sa Zvezdom, dešavaju mi se neverovatne stvari u Evropi...Prvu tekmu sam odigrao kući sa Herenvenom 2:2 (još jurio formaciju, pokušavao sa nekih 4-1-2-2-1 itd., sad sam se vratio na starih dobrih 4-4-2 (bez romba) i ide mi mnogo bolje). Onda mi se pred gostovanje HSV-u povredi Vilotić na duže i ja turim Slavoljuba pored Glaubera, i ako mi je pre toga igrao na 2 tekme i dobio 2 crvena, rek'o mora jednom uspeti da završi utakmicu... Naravno napravio je penal i dobio crveni u 1-om minutu ( :isuse: ) i od tada sam ga preselio u rezerve i zakleo se da ga više nikada neću ubacivati (izgubio 4:2).Onda mi se pred Kopenhagen povredi na duže i Glauber i ja uparim Tutorića i Vranješa... Tuta, majstor kakav jeste, se pokazao značajno bolje od Slavoljuba i uspeo da izdrži čak 3 min. pre nego što je dobio crveni, a nije bio ni penal već faul van 16 (izgubio 2:0)...I sad mi samo preostaje da evropu do kraja izguram sa preiskusnim tandemom štopera Vranješ-Savić... guram našu decu™. <_<

Edited by stamcha
Link to comment

Baj d vej, Vranjes meni odlicno igra i desnog beka i centralnog... A u drugoj sezoni ces se kajati, kao ja, sto kupujes gomilu stranaca, a samo 5 mozes da ih imas u 18 igraca... NE PRODAVATI DOBRE NASE IGRACE... NIKAKO!

Link to comment

Znam, pročitao sam već da su ubacili Toletovo ograničenje angry.gif od 2. sezone, pa planiram da rasprodam samo ove kompletne retarde, a majstore poput Gume i Leke cool.gif zadržavam po svaku cenu...

Link to comment
treca euro sezona, liga europa u grupi sa bragom, spartakom i anortozisom svih 6 pobeda, samom tim postajem jedan od glavnih kanidata za trofejlekic i perovic razbijaju zajedno skoro 40 golova za pola sezone leka 23 meca 21 gol, imam priliku da dovedem mame biram iz manchestera al nece imati mesta u timu pa necu da bacam pare i nagomilavam skupe igrace ipak dugujem jos 8 m bankama... eduardo salvio takodje igra fenomenalno
koliko si platio salvia? ja prosao i bajern, 2:2 u bg-u i 0:1 u minhenu... i ispao u 1/4 finalu od celzija 4:1, 2:2... prvenstvo jedva osvojio u poslednjem kolu ispred vose sa samo 3 boda prenosti. izgubio u ns 4:3 uz 4 gola mrdje :isuse: takodje puko i derbi golovima djordjevica iz slobodnjaka a 30m i brane iz mrtvog ugla gde je lopta prakticno prosla kroz mrezu :mellow:nova sezona, prodao slavkana za 3.2m spartaku sa kojim imam odlicnu saradnju :) iako nije los, ipak 13 za finising, brzinu i dribling mi je premalo... posto je glupi lukic prihvatio 8.5m za masilelu(koga sam doveo za 28k), sipcio sam kes na matiasa defederica... izmedju njega, marquinhosa i salvia odlucio sam se za njega... salvia sam imao za 7m, marquinhosa za 8.5, ali sam uzeo njega za 9.75... inace to mi je jako glupo kad uprava prihvati ponudu i nemoguce je stopirati transfer...razbio tobol 1:0 :lol: i 5:0, u drugom kolu splitske bile 5:1 na poljudu i 3:0 kuci, u poslednjem kolu osveta ksamaksu, 3:0 u gostima i to je to za sad... gledam da rasprodam jos igraca i kupim nekog mladog brazilca dm...post-1365-1258194572.jpg :Hail: a stize i post-1365-1258194622.jpg Edited by ΟΛΥ
Link to comment

po meni je umesto huge database, pogotovu za nas sa loshijim mashinama, bolje izabrati 1 ligu, Large database i uchitati preko opcije Custom one nacije, kontinete ili delove konitnenata koje se chine zanimljive (tipa sve igrace iz BRA, ARG i nekih delova Afrike)...

Link to comment

@OAY salvija sam kupio za 4m.... kod mene slavko perovic ima ulogu kompletnog napadaca ali isto tako nekad ga koristim u veznom redu zato mu brzina i finishing nisu kljucne osobine kod njega... passing, str, tehnika, stamina, heading... tu ima vise nego solidne ocene i izuzetno je koristan... lekic mi je egzekutor... takodje nekad moras da pazis na visinu i sposobnost u skok igri kod svojih napadaca, vrlo cesto malci nista ne mogu da urade bez obzira kolko dobre ocene imaju...a sto se tice liga europe izvukao sam leverkuzen u drugoj rundi al su mi bili povredjeni za taj dvomec bili perovic, lekic, salvio, milinkovic a suspendovan castillo plus se na prvom mecu povredio i sharbini koji je drugi mec igrao pod injekcijama poraz 0:1 u gostima, kod kuce sam drzao 1:0 da 75. minuta al rezervisti nisu imali snage da zadrze rezultat do kraja pa je leverkuzen dobio nepostojeci penal (nisam dobio kaznu kad sam isprozivao sudije posle meca) i tad je bilo gotovo, ostaje mi borba za tituluedit: kod mene u igri partizan igra jako dobro dobili su generisanog igraca napadaca iz njihove skole koji ima sa 18 godina ocene na nivou torresa srecom sad su ga prodali na polusezoni za 10m pa se nadam da ce napraviti koji kiks vise, jos kad bi im neko uzeo diaru

Edited by Nomad
Link to comment

Osvojena i druga titula za redom, i prvi put kup. U medjusezoni sam jedino doveo Karvalja kome je istekao ugovor u CSKA i odlicno igra, a sad na kraju sezone Van Damea i Dioga kojima je takodje istekao ugovor, dok sam kupio generisanog igraca iz Spartaka ZV, obecava. Kad su prodaje u pitanju, verovatno cu pustiti Perovica da ide za 5 miliona i videti sta mogu da pazarim za te pare, jer cu biti tanak u napadu.

Link to comment

nakon neslavne epizode u fiorentini, poceo ispocetka sa leedsom. start je bio uzasan, bio sam na ivici otkaza, ali onda je pocela serija pobjeda. na kraju, u dramaticnoj zavrsnici, kolo prije kraja sam gostovao direktnom konkurentu za drugo mjesto i direktan plasman u championship - charltonu. imali su 3 boda vise, ali ja bih u slucaju pobjede imao bolji medjusobni susret. dobio sam golom u 89. minutu :)elem, uzeo na pocetku sezone ebija smolareka. na 45 utakmica dao je 34 gola! 1 car.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...