Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

May Day! Odjednom mi je teren tokom meca crn :( Kapiram da je nesto do grafickih settingsa(mada nista nisam dirao) ili do graficke karte, ali juce je radilo sve kako treba. Ima neko ideju sta bi moglo biti po sredi?Edit: popravio :) Instalirao ponovo DirectX i sad radi

Edited by M16
Link to comment

Plasirao se u Ligu Sampiona, izbacio Klub Briz 2-1 poraz u Belgiji i 1-0 kod kuce, u obe utakmice sam ih razbio... Od pojacanja sam doveo vec pomenutog Muniesa iz Barse, Alen Stevanovic (igrac Intera, istekao ugovor tako da sam ga za dzabe uzeo) i Rekobu. Okosnica tima je idalje na okupu, jedino Kadu kenja i zahtevao je da ga stavim na transfer listu... Sve u svemu, u LS cu ga lagano izduvati u grupi sa Romom, Sahtjorom i Olimpijakosom.

Link to comment
otpustili me iz fiorentine nakon serije loshih rezultata :cry:no, bitnije - kako da ubacim jebene facepackove, logoe i dresove?! skinuo sam neki megapack, ubacio ga u ...my documents/sports interactive/football manager 2010/graphics ali i dalje se ne pojavljuju.
Daj link :)
Link to comment

Samo da se pohvalim u Derbiju sam ubio Partizana sa 7-0 na JNA. Leka Toni 3 komada, Lewandowski (obavezno ga kupite dao mi je na 5 utakmice 9 golova i 3 asistencije) je dao 2 gola, Vule Savic 1... ma... divota... naravno vodim u ligi sa 16 bodova vise od Vose i utakmicom manje.Cak sam i u Evropi ispao u drugom kolu nokaut faze od Ajaxa. Naime bio mi je ukljucen autosave i sacuvao mi je 2 igre sa Zvezdom. Pokrenuo sam tu sacuvanu od kraja decembra pre utakmice sa Atletik Bilbaom i nastavio tu. Izbacio sam Bilbao, prosao dalje, izbacio Stutgart i ispao od Ajaxa. Nisam varao samo sam igrao drugu sacuvanu igru :)Produzio sam ugovor sa Kastiljom, pa cemo videti kako ce to izgledati ubuduce. U proslom menadzeru sam takodje produzio ugovor, ali sam ga vrlo brzo prodao... Sledecu utakmicu protiv OFK-e sam gubio 3-1 u poluvremenu, i izjednacio na 3-3.. Obric je bio MoM. Imam 20 utakmica bez poraza u Prvenstvu. Mislim da cu stedeti lovu za onu tamo sezonu, ovaj tim moze u LS :)

Edited by Milosh76
Link to comment

Rezime moje prve sezone u Zvezdi. Sampion, osvajac Kupa, druga runda Kupa UEFA. Aleksic najbolji mladi igrac, najbolji igrac, najbolji igrac u Kupu, najbolji strelac u Kupu i deli prvo mesto najboljih strelaca sa lekicem sa 17 golova, jer ima veci broj nastupa. U celoj Sezoni je dao 31 gol. 19 asistencija (najbolji asistent lige)... Dosta od njega. :)Lekic je najbolji strelac Lige sa 17 golova, a u sezoni je dao 24. Lewandowski je na 11 utakmica dao 11 golova i imao 5 asistencija. Njih trojica zajedno imaju u Sezoni 66 golova ,s tim sto je Perovic dao 11, Jevtic 5, a Vilotic 6 golova. Gol razlika mi je 83-21 i 24 boda vise od Partizana, 1 poraz 6 neresena, 26 utakmica bez poraza u nizu :)Nije lose za raspad od Zvezde :)Vratio mi se Kastiljo, prodao sam Bogdanovica, Savia, sprema se prodaja Blazica.. Napad na LS moze da pocne :)

Link to comment

morao sam da batalim inace bih zavrsio u Crnoj Reci urlicuci `jos samo jednu tekmu` dok primam tretman lopatom oca Branislava. posle tri ipo sezone imam skor od tri uzastopna ucesca u Ligi sampiona, tri titule, jedno prolece u Evropi, skor u derbijima od 6 pobeda (ukljucujuci jednu od 5:1) i jednog neresenog rezultata, a nakon angazovanja tria Semir Stilic, Ersin Mehmedovic, Edin Secic, primetio sam kako mi je severna tribina nesto praznjikava... od mene toliko, necemo se videti na ovom topiku neko vreme.puno menadzerskih uspeha vam zelim! :)

Link to comment

za ovo ni crna reka ne pomaze... zavrsio drugu sezonu... prosao u drugu rundu lige sampiona... jedne lude grupe sam izbacio marsej i leverkuzen svi timovi u grupi su bili u razmaku od 3 boda uz mnogo srece 8 bodova za prolaz... murinjo i inter su me vratili u stvarnost sa 0:3 i 2:2al je zato trpelo prvenstvo pa sam imao isti broj bodova sa partizanom al su imali bolji medjusobni skor...plejmejker mi je sharbini jeftin i dobar igrac... vilotic, ninkov, castillo, lekic, salvio pa i milinkovic odlicni... sledi juris na europa ligu naravno sever uvek prazan, istok najpopunjeniji :)primetio sam da je 4-6-0 formacija dobila FM legitimitet, alkosan i bata djora ftw

Link to comment

Dosta srece imam u Ligi Sampiona, grupa u kojoj su Roma. Sahtjor i Olimpijakos su u pocetku delovale kao opasan bauk, medjutim kod kuce pobeda nad Romom i Olimpijakosom i nereseno sa Sahtjorom, dok sam u gostima izgubio od Grka i Italijana i ocekuje me duel sa Sahtjorom gde bod moze da mi donese nastavak takmicenja u LS ili makar Ligu Uefa. Sto se tice domace lige, nisam preterano ubedljiv, 5 bodova vise od Partizana. Evropske utakmice bas lose uticu na meceve koje igram na strani u domacoj ligi...

Link to comment
post-1365-1258029858.jpg evo mog trenutnog skora u evropi u drugoj sezoni... u prvoj prosao grupu i puko od glupe herte, 3:1, 3:3... kacar me unistio :mad: jedva elfsborg prodjoh, to su one vec unapred dobijene utakmice kad se protivnicki gosa razbrani :mad: zato veliko iznenzdjenje u barseloni, od 0:2, preokret u finisu, lazovic i formica :Hail:
Link to comment

a evo i te mocne ekipe :) post-1365-1258030708.jpg tu su camara, ze rui, enakahire i lauren dovedeni za djaba... komazec 120k, jeftic 500k, milinkovic 700k, gaxa 725k, masilela 28k(sad vredi 2.6m) i fornica za 3.8m, posto za marquinhos ipak nije bilo kesa jer su trazili 9.5m, a on bi ladno dosao :(aleksica tek doveo, jos se uigrava... za 2m, bata je intervenisao jer je to bila ponuda koja se ne odbija, a boskov je bio iznenadjen i uvredjen :lol: inace prodao sav skart na ic... lazetica za 1.4 u le man, gumu i brigela po 1.8m u spartak moskvu, djordjevica za 750k standardu, subasica za 350k, tutoru, pavlovica, radivojevica za po 200k i jos gomilu arfikanaca koje sam kupio za sitnis a prodao za fini kes... nekog namuchija za 2m, i zvenku za 1m... otero sam i isu u javor, savio je mnogo bolji, a vratio se i kastiljo...za buducnost tu su barreto, abdou traore i mame mbar diouf :D zao mi sto sam propustio vukovica i pejcinovica koji su bili na pozajmnicama, i ja mislio to gotovo, kad ono... jagos u vosi, pejcin u partizanu :o a dobri su, jos sam zaboravio na ovo pravilo od 5 stranaca, pa obicno imam 5 ili 6 izmena :D kupujte u africi, sve jeftino, a moze da se nadje svasta... sad sam kupio 20tak klinaca za jedno 100k ukupno :D i u usa ima odlicnih free mladih igraca, samo nece da dojdu...

Edited by ΟΛΥ
Link to comment

Mene je PAOK pitao koliko para za Stamenkovica (vredeo je 2m) ja odvalio 4 miliona, oni mi dali :) Izbacio sam Hajduk iz Splita i usao u LS, izgubio 2-0 od Cukarickog i svi su kao mnogo besni na mene.na kraju prve sezone Lukic mi ponudio novi ugovor i dao mi umesto 2600, 2700 necega, iako sam ja trazio 3200. Glupo mi bilo da ga odbijem, kad je tako ljubazan :)Jevtic mi trazio 20 000 kao platu, ja ga oterao u 3 lepe... Lewandowski...razbijac!

Link to comment
:Hail:post-1365-1258034651.jpgstameni 7.9 :Hail: gotovo obezbedjen prolaz, prvi sam sa 8 bodova, i ako barsa kuci dobije sporting ili bude x prosao sam, a i pustice mene braca valjda(inace welington u spartaku, pakao igrac, 30 tekmi 30 golova), samo 7.5m :) koji levandovski, marijus? on je dm, dobar je, ali sad je u sahtjoru 1.1m, a tu su kastiljo i savio... a ko ti brani kad si prodao stamenog? ja uvek rasprodam sve osim stamenog... i nisam imao kesa da kupim enyeamu na pocetku kad je bio 300k, potrosio ranije, on razbija... evo ga u besiktasu 2.8m... a i koji ce mi da greje klupu... za to sam doveo 2 mlada perspektivna brazilca za po 30k... a tu je i vilson cakovic :) kako ti perovic iga? i lazovic? meni rabijaju, toni je standardan, kao i paja....i sta stavljas na opponent instructions? ja gotovo sve osim odbrane stavljam na close down, push onto weaker foot, i tight marking... igram uvek atacking i pass to feet. a kad gubim u zavrsnici pump ball in to box, tako nesto. i 2 puta uspelo, sad i protiv barce.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...