Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

ukoliko se ne pojavi neki zajebani bug ili tako nesto, mogu slobodno proglasiti ovo za najbolji menadjer u zadnjih xy godina, vjerovatno josh od CM3. super je taktika uradjena

Link to comment

nikog nisam doveo mada sam razmishljao o VD Vartu ili Gutiju na pozajmicu uz nadoknatu od 1mil funti za prvog, odn. 300k funti za drugog, ali sam odustao...jedina pozicija o kojoj razmishljam je golman i tu su mi (kao i zadnjih par FM-a) glavni kandidati Akinfeev, Adler ili Nojer...btw dok je bez servera FM Srbija na ovom sajtu imate svu potrebnu grafiku obzirom da klinci sa FM Srbije "rade" i tamo...http://www.fmglive.com/forums/index.php?(registracija potrebna)...

Link to comment
da upozorim one koji igraju nasu ligu, da je od druge sezone ogranicenje na 5 stranaca u prvih 18, a od trece na 4!...da stigao sam do trece sezone vec :D
Daj nam pregled, sa kim si igrao, koga si kupio, za koje pare, kakvi su ti rezultati u prvenstvu i Evropi...?
Link to comment
Hoćeš da kažeš da smo najzad dočekali novu verziju FM u kojoj postoje i inovacije na polju taktike a ne samo nova šminka korisničkog interfejsa i sveža baza igrača?
O da. Jebitačno je urađeno. Šteta što nemam više vremena da se posvetim.
Link to comment

pre 2 stranice sam napisao sa kojim timom sam usao u Ligu sampiona, ali tu se nisam proslavio (svih 6 poraza u grupi sa Celsijem, Valensijom i Interom)...dakle, 1 pregled:igram 442, bekovi ofanzivni, wingeri po strani, jedan ball winning midfielder, drugi attacking (u liniji, ne u rombu), jedan napadac target man, drugi mu pomaze (Leka je target kod mene), znaci nikakva mudrost. igram attacking, sa stalnim presingom, od onih taktika u toku meca ubacim poneku jer ne znam sve sta znace. i prekide dobro namestite, pomaze dosta. golova ko kise, vise puta mi se desilo da odigram 4:4, dobijam sa po 4:2, 5:2, znaci 1 atraktivan fudbal igram.2 titule, kupova nula (to me nije zanimalo), u prvoj sezoni sam ispao od Lacija u trecem (ili to bese cetvrti?) kolu kvalifikacija za EK, u drugoj grupna faza LS nakon pobede nad Kopenhagenom, a sad u trecoj opet LS nakon sto sam ponizio Debrecin (6:0 u gostima) a zatim i Dinamo (3:0 na sred Maksimira i 4:3 kod kuce) i u prvom kolu LS sam dobio Bordo 2:0 kod kuce.od igraca koji su vec tu Perovic, Stamenkovic, Lazetic i Vilotic su apsolutni carevi a dobri su i Leka Toni, Cadu, Ninkov, mogu da prodju i Ignjatijevic, Savio, Sreckovic i Duletov mali. Od ostalih klinaca opasni su Reljic FC, Milanovic DLC, Kovacevic DMC, M. Nikolic DMC i sin Mite Mrkele za koga mi je Bordo nudio milionce bez da je odigrao i minut za prvi tim ali ga nisam dao. Znaci Isa prilicno nikakav, Guma OK ali sam ga ipak najurio, Djordjevic dobar da greje klupu Ninkovu (znaci meni igrao DR)na free transferu moze da se uzme mnogo poznatih igraca ali to ne preporucujem. preporuka je Semir Stilic (za 650k iz Lecha), Whitebread iz Milvola, americki drvoseca koji mi solidno igra DC (free transfer posle prve sezone), a i Tanasijevica sam doveo zadzabe i radi posao. doveo sam i Marka Perovica iz Bazela ali to sam se, naravno, zajebao... iz TSL uzeo Komazeca za 190K i Pavlovica iz Novog Pazara za 400K ali nisu nista posebno

Link to comment

Da li ste probali da otkupite Jevtica za 350k? Ja jesam, al on trazi platu od 20 000, koju nema niko. A vredi 3 i po miliona. Meni Guma vredi 2.7 miliona, prodat za 4 Sampdoriji :D, Sporting trazi Lazovica, niko ne zeli Blazica i Savija... Mrdja mi dolazi za DZ u junu 2010...

Edited by Milosh76
Link to comment

vodim red star odigrao sam jednu sezonu, poceo drugu...uzeo sam sampionsku titulu, "prezimeo u evropi" iz grupe sa villarealom, herenvenom i slavijom koju sam tukao 2 puta 9:0 gol razlika... izbacila me herta 9-7 on aggregate :) da izbacio me drugoligas u prvoj rundi kupadoveo sam milinkovica, zadrzao castilla, argentinca salvija, ransforda oseia... slavko perovic kapiten, dejan lekic 33 gola u prvoj sezoni...plasirao sam se u champions cup i zagrevam autobus ispred mog gola, 1:1 u prvom mecu u grupi protiv milana, jos su marsej i leverkuzen tusve u svemu odlican manager

Link to comment

otpustili me iz fiorentine nakon serije loshih rezultata :cry:no, bitnije - kako da ubacim jebene facepackove, logoe i dresove?! skinuo sam neki megapack, ubacio ga u ...my documents/sports interactive/football manager 2010/graphics ali i dalje se ne pojavljuju.

Link to comment

imash za grbove preko 7 hiljada grbova i to je Superpack od nekih 600mb i te sam grbove koristio i za FM09 poshto me ovi novi radovi bash i ne odushevljavaju (a najbolji su mi Standard logo koji nisu kompatibilni sa FM10)...facepakovi se josh uvek rade, bash kao i dresovi i imash pack-ove samo po ligama...

Link to comment

@ gervasiuspred svaki load igre (ili start new), a kad ubacujesh neshto novo, idesh u Preferences > Display and sound pa tamo chekirash opicju Always reload skin on confirm, a odchekirash opicju Use skin cache...

Link to comment

Zavrsih i ja prvu sezonu. Prvi sa nekih +15 u odnosu na Napredak, treci Cukaricki, a Partizan cetvrti... Sad pripreme za LS, uspeo sam da dovedem stopera iz Barselone, Muniesa, mlad i veoma perspektivan. Ne bi me zacudilo da on bude jedino pojacanje i ako mozda uspem da dovedem Rivalda jer je bez ugovora...

Link to comment
Pa jesi u preferences chekirao opciju Always reload skin on confirm?
@ gervasiuspred svaki load igre (ili start new), a kad ubacujesh neshto novo, idesh u Preferences > Display and sound pa tamo chekirash opicju Always reload skin on confirm, a odchekirash opicju Use skin cache...
nisam to bio uradio, sad radi kako treba. hvala :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...