Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

ja sam uz UTD u petoj sezoni dobio ponudu od HOL koja je No.1 na rang listi...uzeo sam je i nisam odushevljen (X u prvom mecu kvalifikacija sa Norveshkom)...u ranijim verzijama sam vodio ENG i ponekad neku egzoticnu repku (citaj: one koje nisu ni medju 50 na rang listi) ali je to bio vid skautinga...

Link to comment
  • 3 weeks later...

kakva su vam iskustva sa novim 9.3.0 patchom?...zanima me jel moze da se pocne new game u staroj bazi podataka ili automatski ide sezona sa patchom?...

Link to comment
kakva su vam iskustva sa novim 9.3.0 patchom?...zanima me jel moze da se pocne new game u staroj bazi podataka ili automatski ide sezona sa patchom?...
moze da se bira na pocetku.ja sam nedavno poceo da igram pa sam pokusavao sa Zvezdom i sa prvim i sa drugim patchom (dva potpuno razlicita tima, inace u novom patchu fali Oumaru a Gaj je i dalje tu). posto nisam ni sa jednim uspeo nista uzeo sam Real da se malo izivljavam. u cetvrtoj sezoni imam Kaku, K. Ronalda, Mesija, Ibrahimovica, Vilju... sprdnja, daju ti 150 meleona svako leto...
Link to comment

i ja sam napokon ubacio patch i prva impresija je da ide mnogo, mnogo brze (pogotovu za nas sa 512mb)...malo sam "izvidio situaciju" sa UTD pa se bacam na Tvente ili nekog iz GER...

Link to comment

uzeo Tvente, odradio pripremni period odlicno (tukao Genk, Beveren i Parmu) i u LS kvalifikacijama naletim na Barsu (tamo 0:3)...puno povreda na kratak period (i to najboljih igraca N'Kufo i Kenet Perez)...

Link to comment
  • 1 month later...

Poceo sam novu igru sa Atletiko Madridom. Kupio sam Sakha, Buenonotea, Mati Fernandeza, Akvilanija, Levandoskog... prodao neke smarace, niko nece Forlana da mi kupi... Sad idemo na titulu :)

Link to comment

ja uzeo regginu. doveo naravno zuculinija i wijnalduma za rekordnu sumu od 2.8 meleona ojra, te marquinhosa i patricka - dva mladjahna i talentovana brazioca koja sam poslao na 1 kalenje. naravno, kichmu tima chini tandem brienza-rakic. iz prva cetiri kola imam 2 nerjesena i dva poraza :D

Link to comment
uzeo sam Real da se malo izivljavam. u cetvrtoj sezoni imam Kaku, K. Ronalda, Mesija, Ibrahimovica, Vilju... sprdnja, daju ti 150 meleona svako leto...
Znaci ti si zadao Perezu domaci zadatak... ;) 2/5 za sada
Link to comment

smorio me patch, preceste povrede...vratio se na UTD 6-ta sezona u FM09 (a igram i FM08 poshto i nemam neka pametnija posla ovih dana)...

Link to comment
Znaci ti si zadao Perezu domaci zadatak... ;) 2/5 za sada
FM je cudo, u prvoj sezoni su mi u finalu kupa UEFA igrali Verder i Sahtjor (muzika iz Zone sumraka)doduse pobedio je Verder 1:0p.s. ako FM stvarno tako dobro pogadja, ispadamo od Izraela u barazu za SP ;)
Link to comment

Ljudi menjao sam skin i kad sam vratio default slova su mi bela i jedva mogu da procitam sta pise.Kako da promenim to ima da ocoravim cas.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...