Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

poceo i ja opet digram ovo. uzeo porto. kupio dva mozda i najveca talenta igre lucasa romera i balantu. oba sam morao na kredite da imam sanse nekako da ih dovedem. inace ne volim tako da kupujem. jos uzeo i humama tariqa i jovica. prva sezona bila fijasko. ispao sam u grupama ls i na kraju izgubio titulu od sportinga zbog medjusobnog skora.

 

u drugoj doveo pereyru iz juventusa za dzabe, zivkovica iz partizana za 5m i lea iz atletika za 15 miliona. posto sam imao dva odlicna napadaca (jackson martinez i abubakar) morao sam jednog prodati. a posto je jackson stariji (28) izabrao sam njega. i to za 35 miliona valjda. juventusu.

 

zivkovic je vec u drugoj sezoni brutalan. moj najbolji igrac za sada u ekipi. skor u sampionatu mi je 10 utakmica 10 pobeda.

Link to comment

Glava je seda, krv je propisana, znoj izasa na svaku poru moga tela.

 

ligue-2-overview-stages-.png

 

A onda bajka pocinje, sa dojucerasnjih 68k £ za plate i krompira za transfere stigli smo do neverovatnih suma

 

inboxinbox-10.png

 

Novi stadion ce, nadam se, biti pun vec pocetkom jula kada cemo ugostiti Evian, Monako, RBSalzburg, Udineze i ostale evropske velikane...

 

A dotle onaj slatki deo, ronjanje, ronjanje i samo ronjanje u potrazi za pojacanjima.

Link to comment

nisam mogao produziti ugovore starnim bekovima (danilo & alex sandro) i sada odlaze za dzabe :isuse: a da sam hteo mogao sam zaraditi na njima 50+ miliona eura.

Link to comment

ja imam skinuto 3dm 15.1.3 cracked. instaliras, pre nego sto pokrenem igru disablujem av i onda mi radi.

 

Uspeo sam, mada sam ovaj put i instalirao directx što sam izbegavao, nije bitno, valjda će sada da radi. Stavio sam ceo folder u izuzetke u avastu, da ne dira ništa.

 

Sa utd-om prvu standardno, iako nisam igrao 4, 5 godina sigurno, i jače. :( Mada kada sam igrao, odigrao sam za 5 života...

Link to comment

@ 189

 

Kakav ti je bio Victor Garcia (DR), ako si uopste obratio paznju na njega, verovatno je u PortoB? Meni deluje ok za novopecenog clana Ligue1, da bude backup naravno :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...