Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Polusezona

 

squad-players-players.png

 

Mali A.Pereira iz UTDa na pozajmici je jedini koji objasnjava™. Ostali uglavnom ili ispresecani povredama ili po principu toplo hladno. Zeremi Brese je iskusna njuska iz OL, Sosoa i Bordoa, on daju tu dozu iskustva zadnjoj liniji u koju sam uglavio Torpa (takodje pozajmica iz UTDa). Desni bek je Riveiran sa kojim sam uspeo da produzim ugovor, a levo sam doveo Dzulijena koji je jak ko bik moze da igra i ML, nizak nabijen, Valbuena za sirotinju.

Krila su solidna, ikona kluba Podji (15 sezona u klubu) i mladi M'Madi zahvaljujuci kojem sam saznao da postoji jos jedno malecko ostrvo koje pripada Africkom kontinentu. Centralni vezni Fransoa i Dukortu koji su kosti ostavili po terenima Lige 1 i 2 (36 godina, idu na free u junu u nadi da ce ih zameniti neko bar mladji). Pereira rekoh drzi konce tima 7golova i 6asistencija, ali je i dalje klinac bez misica koji je ocajan u duelu (NatFit 8 Stamina 9 Strength 7). Uz njega je igrao i T.Martinez koji je dosao iz Rivera na loan i ima zverske ocene za jednog 19togodisnjaka, cak i nastupe za omladinsku repku ARG ali ga nigde nema- na 16 meceva ukupno ima samo 1 asist :( . U spicu briljira Mayi sa 9 golova, dok je takodje pozajmljeni L.Boye stao na jednom hettriku i to je to.

 

schedulesenior-fixtures-.png

 

Da nije bilo onog crnog avgusta vec bi bio u konkurenciji za promociju.

 

ligue-2-overview-stages.png

 

Tabela na pola prvenstva, obzirom da mi je Media Prediction 17 ne bih se bunio da ostanem 11.

 

transferstransfer-histor.png

 

Sledece slika pokazuje zasto je ovakav transfer bilans. Nikog, ali bukvalno nikog (cak i one koje sam nudio u bescenje) nisam mogao da prodam :(

 

finances-finances-summar.png

 

Pare nisu problem-para nema :D.

 

tactics-overview-overvie.png

 

Poceo sa 2 spica ali ipak sam forsirao ovu varijantu, na kraju krajeva i zbog A.Pereire i njegove natural pozicije.

 

trainingcoaches.png

 

Evo i sasvim skromnog treninga.

Link to comment

Instalirao Championship Manager 1999-2000. :Hail:

 

ja i dalje s vremena na vreme igram onaj poslednji CM iz 2001/02.

 

neki carevi odrzavaju i sajt o tome i 2 puta godisnje izbacuju update nakon prelaznih rokova.

Link to comment

ja i dalje s vremena na vreme igram onaj poslednji CM iz 2001/02.

 

neki carevi odrzavaju i sajt o tome i 2 puta godisnje izbacuju update nakon prelaznih rokova.

 

:thumbsup: Mada, ja volim baš ove netaknute verzije.

 

Neke zanimljivosti:

 

-ne možeš tražiti dodatne trenere,

 

-u HJK-u igra lik po imenu Rafael Pires Vieira,

 

-Marc-Vivien Foe mi je dao gol :ph34r: ,

 

-Ashley Cole je AM R/C,

 

-Kanu >>> Henry,

 

-još uvijek postoji SRJ,

 

-broj igrača van EU je ograničen i uključuje, npr., Čehe,

 

-Njemačka u repki ima prave igrače.

Link to comment

Успео сам да са Колчестером уђем у првој сезони у Чемпионшип. Накарадно, са слабим тимом, ал успео.

Сад кад треба да се појачам неће бре играчи да дођу. Јурим клинце премиерлигашких клубова, дајем им 4-5 сома евра колико највише могу али они за те или мање паре иду у трећу лигу. Неки чак неће ни да разговарју а онда потпишу за Лејтон Ориент за 2 сома. Који ли је то фазон?!?!?!

Link to comment

Успео сам да са Колчестером уђем у првој сезони у Чемпионшип. Накарадно, са слабим тимом, ал успео.

Сад кад треба да се појачам неће бре играчи да дођу. Јурим клинце премиерлигашких клубова, дајем им 4-5 сома евра колико највише могу али они за те или мање паре иду у трећу лигу. Неки чак неће ни да разговарју а онда потпишу за Лејтон Ориент за 2 сома. Који ли је то фазон?!?!?!

Остави се клинаца из БПЛ и доводи појачања из МК Донса и сличних вукојебина.

Link to comment

На крају и довео.. Кевин Фоли, Рахим Хенл, Џејми Нес.. Једино успео Жоаа Тиксеиру да узмем из Пула ал за јаке новце.

Чак ни на позајмице неће да дођу иако играм Чемпионшип. Капитални улов је Деметри Мичел из Јунајтеда, жешће сиров ал брз.. послужиће.

Link to comment

Poceo drugu sezonu i dalje se oslanjajuci na free i loan pojacanja. Ova mafija sto drzi klub odlucila da se pokenja na Youth Facilities i da pocne sa gradnjom novog stadion koji ce biti spreman na leto 2016 (valjda se nadaju da cu ih vec u drugoj sezoni uvesti u Ligue 1 :ninja: ) i koji ce me drzati u duznickom ropstvu. Dakle ekipa je under 19 i over 35.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Сезона 2019/20 је била добра, али смо у свим такмичењима поклекли на крају:

QorM9YU.png

 

Тако да сам остао без Европе за 2020/21. А онда је услиједила невјероватна серија дуготрајних повреда:

8VMYPcl.png

 

међу којима су носиоци тима Али (4 мјесеца), Пасторе (4-5), Мангала (6) и Тијам (3). Један период сам играо са резервним штоперским паром. На прољеће се десеткована екипа уиграла па је Лестер пар кола прије краја на 9. мјесту. Нова управа ми даје подршку па ћу пробати још једну сезону нешто да урадим, а онда контам почети са Бундеслигом.

Link to comment

Ja u januaru trece sezone i na celu Ligue2- sasvim neocekivano obzirom da je kvota za osvajanje 150!!!

Presao ba 4-2-3-1 i dalo je rezultata.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...