Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Прво да се похвалим да сам на плећа оборио Арсенал :D

aNMEyNI.png

 

А погледајте ко је предсједник Астон Виле :s_w:

 

8iZrVN5.png

Link to comment

Iskljuci Help opciju, zar ti ne bodu oci ovi znaci pitanja?

 

 

Kod mene finis i dalje vs Chelski, uzbudljivo ko i uvek. Upravo sam kupio Sterlinga za skoro 100milki £ :misko:

norwich-v-man-utd-stats-.png

Link to comment
  • 2 weeks later...

Bravo za Lecester™, podaj malo stats, igrace i malo nam opricaj ako stignes.

 

Ja jos otezem sa UTD, pun sam regena za osmu (ili devetu) sezonu, a sve neodlucan koga da uzmem da vodim.

Link to comment

9pIeo1D.png

 

Ово је ростер, играм готово искључиво 4-2-3-1 deep, углавном подешено на контролу посједа и продоре по крилима. Деле Али је феноменалан играч, довео сам га из МК Донса за 2 милиона, чини ми се. Екипу сам иначе преузео у 2016/17. Тад су већ били довели Ериксона, Рајта, Пилкинтона, Роуа, а Шмајхел, Мур, Кинг, Дринквотер, Нокер су одлични старосједеоци. Пасторе је дошао без обештећења из ПСЖ, али још ми се није уклопио. Имао сам низ у распореду Ливерпул-Челзи-Арсенал-Ман.Ј. који сам у првој полусезони ријешио са WXWL, али сам у реваншима имао четири пораза, иначе бих вјероватно упао и у ЛШ.

У овом прелазном року за ситне новце довео сам Вилфреда Бонија, Мангалу и Џејмса Мекартија. Па ћемо да видимо.

Link to comment

Ja i dalje ne mogu da se odlucim sa kojom ekipom da pocnem novi sejv. Fejnord (do onog incidenta navijaca u tekmi protiv Rome) mi je bio prvi pik, al sad vise ne znam ni sam <_<

Link to comment

Одакле сте купили игрицу? Игро сам 14 до прошлог лета негде, можда и јесенас мало, а око новог ништа испратио нисам. Где сте купили и које је најваљанији а најфришкији печ?

Link to comment

reci u  sebi jedan broj i dotle randomuj.

 

Moze :)

 

@e clip

 

Ja preko serbian-fm.net , najjeftiniji je vec godinama u nazad, a sad imas ponudu za FM15 3soma dinara.

E a ako hoces da kupis™, to vec ne znam posto ima previse fake verzija na torentu. Zadnji patch je ovaj sa januarskim transferima, 15.3.

Link to comment

reci u  sebi jedan broj i dotle randomuj.

 

9. i bi GFC Ajjacio, odmah sam pitao Keksija za RL info :D

Meni 17th media prediction a oni gaze ka promociji u RL.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...