Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Ma mogu da traze koliko hoce-meni je PSG na pocetku druge sezone trazio 80milki za L.Mouru, ja sam to sveo na nekih 35mil£ plus bonuse, ali sam odustao od kupovine zbog dobrih igara Nanija i Rojsa koji je imao manju klauzulu.

Sto se tice dece, oni se lagano dovode za ispod 10milki, a pricamo o deci koja se posle par sezona prodaju za 50+ i postaju zveri.

Ne znam, ali i meni deluje da se igraci lakse dovode. Jedino gde sam se iznervirao bilo je za Sterlinga gde sam bidovao do kraja, cisto informativno i Liverpul je prihvatio 200milki £ :lolol:

Link to comment

evo primera. gauld igra u psg. cena mu je 17 miliona, covek je unhappy i traze 80 miliona za njega? wtf

 

drugi primer. maximilian meyer igra u bayernu. dve zvezdice rating. u poslednje dve sezone odigrao ukupno 10 utakmica, cena 11,5 miliona i traze za njega 93 miliona. realno je, nego sta.

Sta je tu nerealno, pogotovo u poredjenju sa ranijim verzijama? Klubovi i inace traze ogromne pare za svoje igrace. I neki klubovi to ipak placaju. Takodje, kao sto kaze Coltrane, moze se ispregovarati da se to spusti. Ja sam Gundogana platio 32 miliona, iako su ispocetka trazili oko 60. Desavalo mi se da traze 70, pa na kraju pristanu za 17 [doduse za igrace za koje sam smatrao da ne vrijede ni tih 17, pa sam odustajao]. 

 

Nego, mislim da smo ovo pokusavali vec ranije, ali ako ima zainteresovanih mozemo opet probati, da odigramo neki challenge. Npr, svi uzmemo neki prosjecan tim i pokusamo da ga ucinimo velikim .

Link to comment

ma jeste realno je da traze 90 miliona za igraca koji ni ne igra uopste. covek je zamena zameni. cak i ako skinem na 40-50 ne vredi ni toliko. mozda 20 miliona. evo probao sam, skinuli su cenu na 63 miliona.

 

cenim da ai igra tako gleda pa igraca i na osnovu toga daju cenu. bez obzira da li igra covek, koliko godina ima etc.

Link to comment

Ono sto jeste glupo, a i novo je, to je da se agenti previse furaju na "nove ugovore". Npr. Rojs je dosao u avgustu i vec sredinom decembra njegov agent sugerise da bi njegov igrac zeleo novi ugovor !!! :wacko:  Naravno ako ne ponudis rizikujes unhappy igraca, a u nekoj daljoj situaciji i reakciju celog squada povodom "loseg" tretmana saigraca, dok ako ponudis rizikujes da ispadnes budala a dajes sansu i ostalim igracima da traze isto.

Link to comment

Simpatično je pročitati naslov "Valencia sign Valencia". :D

 

U ligi sam prvi zasad, ali ubio me Chelsea 4:0. :isuse: Pobijedim City vani, Pellegriniju dali otkaz par utakmica kasnije, ali u Ligi prvaka me izuju svi koji su htjeli (Juventus, Monaco, Athletic).

Link to comment

Nisi valjda prodao Valensiju :isuse:

 

Munir el Hadadi, bio je starter u par meceva dok se Suarez nije vratio.

:p Mislis da bih ja igrao sa Sektom™? Jok, Valencia kupila Valenciju iz Uniteda sto jest simpaticno za procitati.

Link to comment

Za utehu je sto sam ih roknuo 4:0 i sto sam doveo Rojsa za 21mil£ (po klauzuli), ali 4 jebena meseca i to na startu sezone :(

 

inboxinbox.png

Teraju me da ga prodam :(

inboxinbox-6.png

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...