Jump to content

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

ja zavrsio prvu sezonu sa Fulhamom (ponovo sam krenuo i najzad nasao kasvetnu taktiku). osvojeno 12. mesto (u skladu sa ocekivanjima) i izgubljeno finale FA Cupa od Evertona. 

 

od pojacanja sa pocetka igre tu su Anthony Knockaert (najbolji igrac), Andre Hahn, Albin Ekdal, Mame Diouf i Alexander Buttner.

 

sad na pocetku druge sezone sam doveo i Ezequiela Munoza, Toma Incea, Johna Guidettija, Joela Warda, Stefana Strandberga, Thomasa Rincona, Garryja Mackay-Stevena, Sambu Diakitea i Andyja Lonergana.

 

a imam i nekoliko talentovanih klinaca koji se dobro razvijaju (Patrick Roberts, Moussa Dembele, Emerson Hyndman, Cauley Woodrow...).

 

bice zanimljiv nastavak igre, dobar i mlad tim sam skockao.

Link to comment

Prvo da se zahvalim Koltrejnu sto nam je pronasao, po mom misljenju jedan od ponajboljih skinova za FM do sada.

 

 

Drugo da ga pitam ima li isti ovakav bez slike Mancesterovog stadiona na naslovnici :naughty: ?

 

 

Poceo pre dva dana igru sa vecinom balkanskih liga, preuzeo Dunaujvaros, Madjrska II liga, pisem izvestaj kad budem imao vremena.

Link to comment

Pa kad nisi ucitao HOL ligu punu mladih talenata :fantom:

I ne idi tamo, tamo je rat -_-

 

Ja u finisu prelaznog roka, polovina avugsta i kao grom iz vedra neba cinjenica da cu morati u kvalifikacije za LE :isuse: OK samo jedno kolo ali zreb mi je dao Lil, ima da me ugaze ko vola.

Link to comment

ucitao sam holandsku ligu ali ne tako da je mogu igrati. 

 

sa metalistom malo zajebano na pocetku. posto su zavrsili kao drugi u sezoni 12/13 moram izabrati kao expectation title chalange...samo sto mi je na sejvu dnipro poludeo i ubedljivo uzeo titulu, ja se sa sahtjorom borio za drugi i na kraju ispusio i bio treci. dao najvise gola u ligi i sve to i i tako mi je job insecure...a sad ce mi biti jos teze jer cu igrati i evropu.

 

a dobrih ukrajinskih igraca nema ni za leba. svi neki raspadi u picku materinu. a ovi koji su dobri su svi u sahtjoru i dinamu i ni ne pomisljaju da dodju u metalist. 

Link to comment

Fluid 3-4-2-1 Veez? Ne vidim sliku formacije, al ako je bez spica to je neka "jelka" (sto kaze moj drug sa postoljem-kontra standardne jelke 4321), jbg ja imam 4 spica i 3 AMR/L igraca u koje sam ulozio skoro sve i sad se pojavljuje ova taktika :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...