Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

sad sam poceo igrati pre nedelju dana '14. 14.3.0 patch koristim. igrao sam malo i na 14.1.3 valjda...oseca se da je me malo bolji na ovoj novijoj verziji.

Link to comment

je l` vam se desavalo da klub prihvati vasu ponudu za igraca, u scouting reportu pise da je igrac ekstremno zainteresovan da predje kod vas ali kad udjete u pregovore oko ugovora agent kaze da igrac nije zainteresovan za transfer???

 

izabrao sam Fulham, krenuo da pravim jebacku ekipu (Andre Hahn na jednom krilu, Anthony Knockaert na drugom) i onda ovaj drugi nicim izazvan nece da predje...  :isuse:

Link to comment

ma skauti su sasvim u redu nego izgleda da je neki bag u pitanju, i to na poslednjem patchu. :isuse: nisam jedini kome se ovo desilo, malopre videh da se i na fm-base forumu ljudi zale.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

bilo je kad pokusavas da dovedes igraca iz Manchester Uniteda u Fulham recimo, a ne iz Championshipa ili norveske lige u klub Premier lige.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

pricam o tome da se desavalo ranije (ili barem meni) da je igrac zainteresovan da dodje u moj klub i onda kad zelim ponuditi ugovor on se predomislio i ne mogu ga dovesti.

 

isto tako mi se desavalo i da igrace za koje su mi skauti rekli da taj igrac ne zeli doci u moj klub da sam ga ipak mogao dovesti.

Link to comment

Meni se to nikad nije desavalo :ph34r:

Doduse bilo je ovo sto 189- kaze da skautova procena bude da igrac nije zainteresovan, ali ga onda malo pohvalis, izrazis zainteresovanost za transfer i on "popusti".

Link to comment

od cm 03/04 sam igrao svaki menadjer sa izuzetkom '13 i mislim da je ovogodisnja verzija najciterskija od svih. jednostavno ne moze se spreciti da ne primis gol. dal' posle kornera, dal' posle nekog slobodnog udarca i centar suta. dupli pasovi najgorih napadaca u igrici mi izbaci odjednom 6 igraca odbrane i naravno rutinski resavaju u sam ugao gola sa 16m.

 

da ne pricam o tome da meni treba bar 2x vise ccc sansi dok komp iako ima 3-4 suta u okvir gola maksikum po mecu, od toga pada bar 1 gol sigurno. dok meni treba bar tri puta vise da dam isti taj gol. dokle vise. uvek sam imao strpljenja za menadjer, ali ova verzija mi zaista testira granicu strpljenja. 

Link to comment

ovo sa preckama i stativama vise nije ni zanimljivo. literally pogadjam po minimum dva puta na svakom mecu. jos cu ccc i nekako preziveti jer je tu ipak do taktike, ali ovo sa okvirom gola je stvarno vise odvratno.

 

 

jednom cu sigurno popizdeti i izbrisati ovo sranje. pitanje je trenutka.

Link to comment

Ja mislim da od 2006 nisu imali relniji engine, zato još uvek igram tu verziju. Poslednji koji sam probao je bio neki 2010 ili 2011 i ništa mi nije odgovaralo. Posle sam batalio i da probam.

Link to comment

Radisa jedino ako si igrao posle 14.3 patcha, sve ore toga je izuzetno neigrivo, najgori ME van konkurencije.

Ja zavrsim cetvrtu sezonu sa Uniao Madeirom na 6. poziciji i za bod ispusim Evropu :isuse: Ipak napokon sam dobio solidan budzet za plate a za transfere imam oko pola milke, najbitnije da smo digli kredit i da prosirujemo stadion :D

Link to comment

ako se dobro secam i 2007 je bio dobar.

 

pogledao sam na fm-baseu o stativama i vidim da i tamo isti problem. jbt, dal je moguce da to ne isprave. gde je realno da imas minimum 2 stative po utakmici.

Link to comment

ako se dobro secam i 2007 je bio dobar.

 

pogledao sam na fm-baseu o stativama i vidim da i tamo isti problem. jbt, dal je moguce da to ne isprave. gde je realno da imas minimum 2 stative po utakmici.

Ako vodiš Liverpool, to sa stativama je logično. :fantom:
Link to comment

Ako vodiš Liverpool, to sa stativama je logično. :fantom:

 

hehe setio sam se liverpula posle 5 stative u jednoj utakmici.

 

koliko je ovo los me pokazuje i to da ne mogu sastviti dve sezone sa 1 ekipom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...