Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Neigrivo totalno, puno bagova i grubih gresaka, gde god se okrenes ljudi samo pljuju. U novembru par uplacujem na racun SKIDROW, SI vise nece videti mojih novaca.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Napokon sam našao verziju koja radi.Uzeo Arsenal, doveo Velu (ima buy-back klauzulu pa je vrlo jeftin), Ashleya Williamsa i Griezmanna. Doveo hrpu trenera.Epilog: nakon 10 kola, osvojio sam čitavih 9 bodova. Kod kuće su mi bod uzeli Cardiff (imao sam igrača više i 1:0) i Crystal Palace, Swansea me ubio (4:1). U gostima izgubio kod Fulhama (vodio 1:0 do 89.minute, onda Viviano degažira loptu u Berbatova koji rutinski poentira, a u 94.minuti Ruiz pogađa za 2:1), kod Uniteda (vodio 1:0 do sredine drugog poluvremena, a onda Rooney dao dva gola) i kod Southamptona (vodio do 82.minute, primio dva gola od Osvalda u 82. i 85.minuti). Pride, ispao sam od PSV-a u kvalifikacijama zbog gola Toivonena u 89.minuti prve utakmice (1:1, 0:0) nakon što je Sagna vraćao loptu golmanu. U Ligi Evrope sam vodio protiv Rapida u Beču 2:0 do 80.minute i onda primio dva gola na nekakav gung-ho pristup suparnika. Čim se napravi ozbiljan pritisak, ne mogu sačuvati gol.Ekipa stravično pada u drugom poluvremenu, strašne gluposti rade, Giroud i društvo nabijaju golmana sa pet metara, a nije baš da nisu prošli kroz pripreme. Igrao sam 4-2-3-1, tj. 4-5-1, sa IF na lijevoj strani i desnim krilom na desnoj. Bekovi su se trebali preklapati sa krilima no to baš i nisu radili kako treba. Uglavnom, ništa ne funkcioniše. :lol:

Link to comment

@ ArleI originalna verzija je prepuna bagova, mogu misliti tek gusarska.Nadam se 14.3 patchu koji ce jebeno resiti sve. Ne moze da se igra normalno.@ pantelijaS kim ti igras toliko dugo? Koju taktiku, koje instrukcije?

Link to comment

Sa Zvezdom, pa malo Valjadolid, pa opet Zvezda, pa sada Lion, i tako... Prvi sejv u FM2013 me drzao 20 i kusur sezona, ne secam se tacno. Sad planiram da raspalim bar 30 sezona :)A taktika mi zavisi od tima. Ako mogu, krecem sa 4-1-3-2, nesto slicno sto je Djukic radio u Partizanu :D . Naravno, taj zadnji vezni mora biti zverina. Trenutno u Lionu igram najobicnijih 4-4-2, mada stize dobra generacija klinaca, bice materijala za pomenutu 4-1-3-2, nadam se.

Edited by pantelia
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...