Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Jeste, to bi bilo logično rešenje. Ali opet, neki drugi (brojniji) kažu da i kada to urade, ovo generisanje nasumičnih imena ostaje, promeni im čak i ime koje su uneli za sebe kao menadžera. Ako te ne mrzi, probaj, pa javi ako je sve okej.

Link to comment

Ja instalirao onaj 3dm crack sa zaliva i tako rešio problem....nisam probao još da igram pa ne garantujem da inače sve radi kako treba, ali imena su prava.

Link to comment
Jeste, to bi bilo logično rešenje. Ali opet, neki drugi (brojniji) kažu da i kada to urade, ovo generisanje nasumičnih imena ostaje, promeni im čak i ime koje su uneli za sebe kao menadžera. Ako te ne mrzi, probaj, pa javi ako je sve okej.
Probao i umesto mog imena, postao sam TURCIN :D Sacekacu par dana da izadje krek za imena pa cu videti, a ti bobe, odradi par meseci, pa javi jel valja taj 3DM krek, pa sibni na pm link ka zalivu. Edited by Milosh76
Link to comment

Nasao sam resenje za imena, odigrao sam prijateljsku sa rezervama i dobio ponudu za Mirica :DZa sada ne krashira.

Skinete Football Manager 2014 + FIX + Kit Pack + Logo pack + Cut Out Faces Megapack - REVTEAM sa kioska, ali samo deo gde pise FM fix. To je oko 280 Mb, ceo fajl je oko 10 Gb.Posle toga su imena prava

Link to comment

Ako je neko kupio igricu nek se javi za malo online peglanja.Inace tek sam odigrao 6 kola i osvojio 11 bodova (kuci nula sa Totteom, na Enfildu puko 2:0). U LS 3:1 sa Anderlehtom (mali Mitrovic mi zabio gol) i izbacio Votfrod iz LC. RVP briljira i za sada najbolje stojim sa klasicnih 4-4-2.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Zavrsio prvu sezonu na drugom mestu sa 9 bodova manje od Chelsija. Osvojio samo Liga Kup, a u LS izbacim Barsu i u sledecoj rundi roknem Real kuci 3:1 da bi na Santiagu izgubio 2:0 :isuse: RVP 23 gola i 17 asistencija u 34 tekme :wub:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...