Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

probao sam, ne pipa! jesi li negde manuelno rckao ili je kako pise automatski vozdigao sam?
Nakon restarta racunara sam odradio steam sve...nista prckao
Link to comment

Treba da ugasis opciju da ti se Steam dize sa sistemom. Meni je to bio problem, dizao se sa sistemom i sam on-off Steam-a nista nije pomagao. Danas sam bas skinuo Editor (preko Steama)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Druga sezona, sezona konsolidovanja uzeo PL samo tesno sa odlicnim Arsenalom (Giroud 33 gola u prvoj sezoni 27 :o ) u kupovima ispao ranije, a finale LS docekujem bez: Runija, Flecera, Kerika, Dzonsa :isuse: tako da ce Porto imati verovatno lagan zadatak. Gece je jedino veliko pojacanje u drugoj sezoni i isplatio je svaki od 38milki funti. Za trecu sezonu planiram Stegena (GK, M'gladbah) i mozda jednog jakog DC, a za sicu ce (kao i svake sezone) doci par regena.Akcija stop pirateriji uzima prve zrtve, slabo se igra tako da od PPP chalengea kolko vidim nista?! :thumbdown:

Link to comment
  • 4 weeks later...

Kraj trece sezone uzeta titula i napokon LS. Na pocetku cetvrte mi daju 99milki funti, sprcao sam na Moutinha i Hummelsa 70. Inace stigla mi je nova mashina i napokon cepam 3D :D :Hail:

Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...