Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Na FB izasle slike, lici na 01/02 (odn. Classic mode). Bice zanimljivo u svako slucaju :).Ja se taman konsolidovao, digao ruke od RVP (10 tekmi bez gola, tj. nijedan gol u PL, LS i LK :isuse:), forsiram Runija koji ubija (7 tekmi 10 golova) i razigravam Velbeka na poluspicu (uz Nanija, Kagavu, Gigsa, Janga) u odsudnom momentu kada sam vodio protiv Chelskija 2:1 na Trafordu mene izbaci crush dumps :(

Link to comment
Jel zna neko nešto više o ovome?!
Igrao ja, brzo dosadi. Tj nije toliko loše urađena, niti je mnogo spora, ali kontam da je gušt igrati na tabletu ili na nekom telefonu sa povećom dijagonalom, tj svakako većom od 3,7".
Link to comment
Ajde malo utisaka, koja formacija se igra? Jel moguce da niko ne pika ili od pikanja ne stize ni da postuje na PPP :cry:
Nije bas realna igra, osim ako ne mislis da je realno da Zvezda prodje grupe LE i da jedva ispadne od Lacija 2-2 na Marakani i tamo jedva 1-0 za Lacio. :DPostavio sam transfere u prelaznom roku i prodaju Lazovica za 6.75M Ajaxu, sto je u startu besmislica. Ali generalno moze da se igra.
Link to comment

Još jedan podsetnik, ako je neko zainteresovan za steam verziju fm 2013, dakle, sve full, original, update-ivo i sl za 25e, neka se javi. Ako se skupimo preko 10 cena je 22, za sada nas ima troje, ja buraz i još jedan lik. Rok za prijave je do nedelje, u pon se poručuje.

Link to comment

Opet me izbacio jebeni crash dump, 2 dana za redom i oba puta pred kraj dojenja Celskija. Umesto da odem na update preko steama ja magarac 2 dana ljut ko ris samo izletim iz kuce :isuse: . Sta urade 2 decenije piraterije od coveka :(

Link to comment

Danas updateujem na 13.1.3 i Chelski me rokne 1:3, lupanje kompa u najavi. Nisam ni znao da je jednostavno resetovanje steama potrebno, ja trazio link ko lud na sajtu :isuse:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Odavno nije bio ovako "pipav" FM gde moras da se posvetis sitnicama do tancina. Tu prevashodno mislim na uigravanje taktike i vodjenje racuna o treninzima.U prvoj sezoni sam se borio za 4-5 mesto sa Liverpulom, ispao iz oba kupa, prosao Juve u osmini finala LS, ali i dao ostavku posle sramnih 1:1 sa QPR i pada na 8 mesto. Poceo sam sve iz pocetka, odradio jos par podesavanja zbog kante od kompa i Crash dumps-a pa cemo da vidimo.Usput probajte i NOLE taktiku sa FM12, shljaka sasvim koretno :thumbsup:

Link to comment

Stvar je u tope da je svaki patch potpuno menjao ME, ti ponašanje igrača i tima kao celine. Ovaj poslednji, 10.2.1 je što se mene tiče užasan i doveo je fm13 do gramice neigrivosti. Sumirani osnovni problemi:1. Incompetent midfield movement,, they seem to pass square and back more than go forward most of the time,, even when chasing a losing game.2. Virtually NO Through balls ,, even when an obvious one is on3 Under powered passing resulting in possession being easily conceded 4. Under powered shots when accurate,, and way over or wide when powered. How many times do we have to watch someone dribble for ever then his shot is either akin to a pass back to the keeper or hits the corner flag or gets launched into orbit,, all the more frustrating when he has likely ignored about 3 or 4 good passing opportunities as well .5. The dribble,, already covered it but its a fault in its own right,, no matter what strategy you pick or try changing to it just keeps happening and if your defending it there is not much you can do,, and if its your player like I said he will most likely go nowhere and shoot way off anyway.6. Too many shots from distance,,, have actually seen a player get put through on a one against one with the keeper and with the defenders way behind him ,, and yet he still chose to shoot from outside the box when he could have run in and had a much higher chance of scoring at close range.,, really ?? Is there any point shouting to work it into the box cos they dont seem to listen at all.Nije toliko problem pobeđivati ili biti prvi već što igra ni na šta ne liči a igrači i tim ne igraju ono što im je rečeno. Tako do novog patcha i nekog normalnog ME neću ni počinjati sezonu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...