Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Jel moze original na vise kompova ili jok?
Mislim da moze, ali jedan samo sme da updatuje preko steama, tacnije jedan igra online, a drugi izabere opciju offline. Doduse samo tako ce i moci da se radi update. Edited by Milosh76
Link to comment

Mislim da cu i ja pljunuti 4600, uzeo drug negde kod Vuka pa preko kartice na 3 rate (ako neko ima jeftinije nek javi). Ne mogu vise da cekam, od ludila sam poceo da igram FM08, a u FM12 sam poceo da vodim i U18 tim.

Link to comment

To je najjeftinije, ali vise nema kod Vuka, nije bilo ni u Ushchu pa je moj drug sebi kupio tek u Delti (valjda). Jedina olaksica sto tek za mesec dana dajem prvu "ratu". Veceras stize dvd ;).edip: Igra li neko ovde, hoce biti nekog novogodishnjeg (sneg zakrkao-lose vreme-igramo FM) izazova?

Edited by John Coltrane
Link to comment

Ljudi ovaj lik preko koga uzimam sebi igre za igraonicu mi je rekao da ce od nedelje moci da mi da novi fm za 25e.U pitanju je original steam verzija dakle sve radi normalno kao i "disk" verzija. Ako nekoga zanima pp. Msm da je super cena.Naravno potrebno je da imate steam nalog sto je minut posla.Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Link to comment

Evo moji prvi utisci :) Pisem sa posla, a do sutra uvece necu biti pri mom kompu, pa su izvestaji po secanju.Krenuo sam sa Zvezdom, usao sam u Ligu Uefa, a prvenstvu me trpa kako ko stigne :)Jedina prodaja - Mikic za 1,3 miliona (na rate) u Salcburg. Volim Ditriha Matesica.Doveo sam dva igraca, obojicu na pozajmicu: Milan Milanovic iz Palerma, i ovaj kralj:fm13-profile-ademilson-2012-profile.pngKako je dosao, zasto je odbio Osasunu zbog Zvezde - ni meni nije jasno, ali hvala mu.Krenule su kvalifikacije za Kup Uefa od drugog kola iz nekog razloga, i tu se jedva izvukao. Muru jedva izbacio - 2-1 kuci, Kasalica preokrenuo u zadnjih 5 minuta, u Sloveniji 1-1, drhtao do zadnje sekunde.Trece kolo - Inter Baku, 1-1 tamo, 2-0 ovde, relativno lako.- Napomena - super je fora sto se konacno prave grupe pri zrebu, pa imas 5 timova koje mozes da izvuces. Mana je sto zreb ne ide po grupama, nego jedan par iz trece grupe, jedan iz sedme, jedan iz prve...Cetvrto kolo - izvukao najbolju varjiantu - Dinamo Bukurest. Bio je i Apoel, Inter, Bordo :lolol: , i Bazel. Prva utakmica u Bukurestu - laganih 2-0 (trebalo jos par golova da im damo), oba komada Ademilson - trpac kakav dugo nije igrao u Zvezdi. U revansu 3-1, opet 2 gola Ademilson, Dinamo dao gol u 90+. Zaustavio sam sejv na zrebu, s obzirom da sam imao srece pri ulasku u grupe, ocekujem neku smrt kombinaciju.U prvenstvu - katastrofa. U prvoj utakmici nakantao me Radnicki Kragujevac kuci 3-0, unesrecili me. Onda pobeda nad Javorom 2-0, kao i u Nisu 3-1, i onda 1-5 na Marakani protiv Vojvodine :isuse: . Sreca pa se niko nije odvojio, Partizan je izgubio od Spartaka, i sa jos jednim timom odigrao nereseno, a Vojvodini je ovo bila prva pobeda u prvenstvu :isuse: .Zaboravio sam Pantelu da probam da dovedem :cry: , a u Realistic Targets mi stoji i Ninkovic :0.6: .Malo o igracima: Kasalica odlican, Mudrinski se odmah povredio na 7 nedelja, Mladenovic isto dobar, Miki kapiten dao neke fine golove.Najprijatnije iznenadjenje - Miric :o . Kad god je usao ili gol ili asistencija, ozbiljno se mislim da Lazu malo turim na klupu, a njega na desno krilo od pocetka.Najgori - Babalj i Perovic (mada nije kao da sam imao posebna ocekivanja od njih).

Link to comment

Ja doveo Kepkea, Ulf Kirstena i Gerd Milera za trenere (ovaj zadnji je lopata, cisto zbog snobizma :P) i uglavnom se mlatio sa staff-om, a onda krenuo u jezivu seriju. Dobio Hibernian 2:0 i ostale prijateljske doziveo katastrofu (da ne nabrajam 2:2 sa Bajernom je najsvetlija tacka preseason-a). U prvom kolu me nadoji Svonsi 3:1 (35sec korner 1:0, drugi minut 2:0 korner :isuse:) iako su u drugom fasovali crveni. Ocajan sam u trazenju taktike. Merkao sam Humelsa i mozda nekog klinca iz Betisa sa sjajnim ocenama Benat (MC), ali cu ipak ispostovati tradiciju da do januara ne trosim pare i da probam sa trenutnim squad-om.

Link to comment
Jesi probao Clasic mode?
To cu da probam kad me bude mrzelo da se bakcem sa komplet trening programom, za Zvezdu volim da se mucim :)Inace, izvukao sam grupe: Liverpul, Udineze, Levante :isuse: . Samo jos Anzi fali.Partizan ispao od Seltika, i upao u grupu gde su Braga, AZ i Lokeren.
Link to comment

Ja sam na proslom iPhonu imao zvanicnu verziju FM igrice (mislim da je bila 2011). Neigrivo je to u potpunosti, bar po meni, premali ekran, brdo nekih informacija, poluogoljena igra, sporo radi, nezanimljivo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...