Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Meni je toliko izbagovana igra da sam na par razlicitih bagova uspeo da prsnem i ne stignem da odigram nijednu pripremnu utakmicu u nekih sat i nesto vremena pokusavanja...

Link to comment

Jbg, sacekacu jos malo (osim ako ne grunem na kladzi pa uzmem original :D ) . Dotle nasao sam save igre sa HSV-om i ManUTD-om na FM 08, stari dobri finci Letovara, Patrik Lomski i svemoguci MIKA Aaritalo :Hail: .

Link to comment
Pa ne znam kog đavola uopšte gubite vreme na igru kada je jasno kao dan da crack nije savršen i da se sranja dešavaju na svakom koraku.
Nada umire poslednja , a u narednom periodu me stizu raznorazne obaveze pa probah jer ipak ima ljudi koji su opikali celu sezonu bez bagova.
Link to comment

Uzeo sam Zvezdu i odigrao polusezonu:- Prvi sam, imam bod vise od Partizana i 2 utakmice manje, dobio sam Derbi 1-0- Usao sam u LE i kao drugi igram sa Laciom na prolece- Kupio sam neke lude Brazilce, Cileance i sl. neke za Dz, neke za lovu :D- Lazovica sam prodao Ajaxu za 6.75 miliona evra, Kasalicu za 2.2 miliona, Asamou za 500 hiljada, Mikica za 600 hiljada12.jpg

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...