Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

si siguran da sljaka?ja cekam da famozni skidrow izbaci novi krek posto ovaj crashdump-uje.
Meni je odradio prvih nedelju dana :ph34r: , ali igrao sam vise od 2 sata (tj. ronjao po novim opcijama, treninzi, staff, free igraci, grafika itd)
Link to comment
Na sajtu brata skidrowa popljuvase trenutnu verziju, 158 000 bagova do sad nadjeno. Evo i Sundance se zali, dakle za sad ne vredi skidati?
Skini svejedno ali mora da se čeka fix... :fantom:Stigao sam do 27 jula i na makac dalje, izbacuje iz igre... I pre toga je izbacivao na par mesta, npr. ne možeš da čekiraš da ti pomoćnik ide na kzš ili vodi trening pred meč... Edited by zoki82
Link to comment

vi i mozete da startujete, ja ni toliko ne mogu, crashuje tokom onog loadovanja na start new game. ja se zacudih sto se niko od vas ne zali, a sirom interneta se place za crackom.

Link to comment
Danas mi je skidao neki apdejt, ali nisam obratio pažnju šta i kako. Možda su i ispravili nešto.
mene uzasno nervira kod fm, sto posle svakog updatea, moram ponovo da krecem novu igru,inace mi update ne vredi uopste.
Link to comment
fir.nino at 2012-11-13 22:33 CET:braco moja koliko sam ga puta izdrko jer nemam sta drugo radit dok cekam ovaj jebeni crack...ccciliCutlassJack at 2012-11-14 10:37 CET:To Skidrow zajebava nas balkance, ceo svet je sigurno vec dobio krek i sada nam se smeju ovde!:Hail:edit: :s_u::s_c::s_p::ss1::s_dj: Edited by John Coltrane
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...