Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Ja чекам оргинал 2.11. А и тад се нећу залетати, биће ту једно 2 печа до половине децембра сигурно.На актуелном ФМу са Хадерсфилдом у 11. сезони узео ПЛ и ЛШ, 2 сезоне пре тога ЛЕ + Лига куп + ФА куп. После тога преузео мучени ЛЕверкузен да их спасавам испадања у другу лигу.

Link to comment

Ja sam skinuo preko Steama, nisam uspjeo naci link 'pjeske' [mada ga vjerovatno i ima van Steama]Elem, najveci problem mi za sad predstavlja snalazenje sa sistemom treninga, promjenjeno je, ne mogu uopste da pohvatam gdje je sta...

Link to comment

Odigrao sam jedan izazov, cilj je bio sa nekim timom, izabrao Zvezdu, da se odigra polusezona u trenutku kad su najbolji igraci povredjeni. Bili su mi povredjeni Bajko, Mladenovic, Milijas, Dimitrijevic, Kadu, Babalj, Milivojevic. Igrali su mi Savicevic, Fica Jankovic, Micko... kupio sam par free igraca i od 9. mesta dosao do 2. i uspesno zavrsio. Vesovic je i u updateovanoj BETI i dalje u Sopotu, kao i Miric, Reljic i Perovic. Vesovica i Perovica sam vratio u prvi tim odmah na pocetku i nisu bili losi. Dobio sam derbi 1-0 na JNA, a u sledecoj me je Vosa dobila 1-0. Grobari prvi, Zvezda druga +6 na kraju, a bilo je +13.Verujem da je u Premijer ligi to uzasno teze, ali nije lose za razonodu. Kad izadje prava verzija, onda krecu i pravi izazovi.

Link to comment

Nijednom do sada, snimam posle svake utakmice, bas zato sto sam procitao da se to desava.Doduse nikako da uhvatim da igram bar 2h u cugu, sve nesto po pola sata, sat maksimum.

Link to comment
Miloše, koliko ti često ispada iz igre prilikom gledanja utakmica?
Mene izbacio pred sam pocetak prve pripremne tekme. Win zreo za reinstall pa cu sacekati jos malo.
Link to comment

Izbacio sam Vojvodinu iz kvalifikacija za LE (cista glupost, posto ne mogu da se sastanu 2 kluba iz iste zemlje) i sad igram protiv Sparte iz Praga. Kadu me za*ebo i potpisao kao free igrac, Lazovica nece niko da kupi, mada sam odbio neke ponude na rate.Asamoa povredio Micka - 3 meseca, Milijas slomio stopalo 6 meseci pauze.Cekam danas da mi dodje original DVD pa cu ispocetka da krenem od 0.

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...