Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Иначе и ја планирам дузмем оргинал овај од 29 евра. Претпостављам да ће бити муке око печева и којечега па боље овако да имам ориђиђи и да ми то неометано стиже. Ео сад ови последњи за ФМ12 не могу да се скину, и контам да ће такве варијанте бити и за ФМ13 печеве.
Gde ce biti original za 29e? Zar ce biti i neki skuplji :D ili to zavisi od trenutka kad se narucuje?
Link to comment

Setih se da tamo imam nalog :DEvo kompletne informacije

Poštovani korisnici,U saradnji sa firmom Computer Land , kako smo i obećali Serbian FM još jednom ispunjava svoju reč i donosi Vam mogučnost kupovine originalnog DVD izdanja Football Managera 2013 za samo 3.420 dinara,odnosno za korisnike iz inostranstva 29 € što je NAJJEFTINIJA CENA U SVETU!!!

5VTK2.png

Svoj Football Manager dobijate na dan izlaska igre , a najkasnije dan po izlasku (zavisno od broja prijavljenih ). U cenu je uračunata i dostava na kućnu adresu koju će izvršiti kurirska služba u gore navedenom vremenu isporuke!Ujedno, imate mogućnost da svoj DVD primerak preuzmete lično u prodavnici Computer Land-a na dan izlaska igre, a za to će Vam biti potrebna lična karta i Serbian FM potvrda o uplati koju će dobiti svako ko želi da na ovaj način preuzme svoj primerak igre. Količina je ograničena na 200 DVD-a, s tim što ako interesovanje bude veće postoji mogućnost da Serbian FM za Vas omogući kupovinu dodatnih DVD diskova ali samo u pre order periodu! Nakon izlaska na tržište Football Manager 2013 , DVD izdanje će se prodavati po maloprodajnoj ceni od 35-40 € , zatoPOŽURITE I NARUČITE SVOJ FOOTBALL MANAGER 2013 kako bi uživali u svojoj omiljenoj igri!Kupovinom originala Football Manager 2013,u izvesnoj meri pomažete i Serbian FM forumu! [/b]

Edited by Milosh76
Link to comment
  • 2 weeks later...

Lik na citiranom forumu je napisao da je naruceno ukupno 300 DVD-ova, a da je trenutno prodato oko 130 komada. Uplate su do 15.10, igra izlazi 2.11, a demo 2 nedelje ranije.

Link to comment
  • 3 weeks later...

The Football Manager 2013 Demo will be available to download on Friday the 26th of October.Sad necemo morati da igramo PPP FM CHALLENGE posto ce biti kao novi mode u igri:Uvodni meni u igri sada nudi nešto što ranije nismo sretali u igri, a to su modovi, odnosno modaliteti izvođenja simulacije trenerskog života. Način igre na koji smo navikli sada predstavlja samo jedan od četiri moda igre i zove se jednostavno Football Manager – prvi put pored njega nalazimo i tri nova moda igre. Drugi mod nosi naziv Football Manager Classic i može se reći da on predstavlja odlično rešenje za sve one mnogobrojne igrače koji i dan danas igraju CM 01/02 sa novim bazama. Dakle, radi se o znatno pojednostavljenoj verziji menadžerske simulacije u kojoj ste kao trener rasterećeni mnogih briga i obaveza koje je Football Manager godinama donosio i ugrađivao u sebe. Ovaj mod praćen je izuzetno lepim skinom, koji se svojom elegantnošću uklapa u celu ideju bržeg i lakšeg igranja. Treći mod, naslovljen Challenge, jeste zapravo ono što su vešti FM-ovci pravili „ručno“ – u pitanju je zadata situacija i problem u trenerskom životu koju igrač treba da reši u okviru zadatog vremenskog okvira. Zamislite da ste posle pola sezone poslednji na tabeli i da vam uprava daje zadatak da morate da obezbedite opstanak u ligi ili da vam je možda celi tim rasprodat, a vi imate zadatak da sa gotovo juniorskim sastavom odgovorite na određene zadatke. Ukoliko volite ovakve vrste izazova, ovaj mod je prava stvar za vas! Četvrti mod ima naziv Versus i takođe predstavlja potpunu novinu u FM-u – u okviru ovog online modaliteta možete da organizujete manja i brža takmičenja ili pojedinačne utakmice za vas i prijatelje i da u takmičarskom ambijentu pokažete ko je bolji u igri jedan na jedan. Naravno, osim ovoga nalazimo i standardnu mrežnu igru, koja je sada kompletno integrisana u Steam i više nema potrebe da se koristi eksterni softver kako bi se igralo na daljinu – korisniku je sve olakšano. Jednu od najprivlačnijih novina predstavlja Transfer Deadline Day – poslednji dan prelaznog roka u Football Manager-u 2013 teče veoma sporo, gotovo sat po sat, praćen je poslednjim vestima i spekulacijama o prelascima, pitanjima novinara, ponudama i pregovorima i igri daje jednu posebnu notu, igrač na trenutak oseti da je možda i stvarno tamo. ----------------Narucio sam i cekam 2.11. da pocnem da osvajam Evropu. Steta sto ne mogu Lukica da smenim :DMozda bude bolja od proslih verzija, samo zbog ovih novih modova.

Edited by Milosh76
Link to comment

Ko nece da ceka, moze da igra i danas. :)Preko fmscout sajta moze da se preorderuje za 24.95 funti i da se, kao bonus, dobije pristup full beta verziji. Naravno, save game ce moci da se ucita i u finalnoj verziji kada izadje.Sad samo docekati kraj radnog vremena, :D

Link to comment
Imas gore citat sa jednog od sajtova vezanih za fm deo novina...Skida se fm13 beta, javljam utiske u toku sutrasnjeg dana :D
E video sam to, nego sam mislio vise na sistemske izmene, dopune itd. Vezano za treninge, taktike...
Link to comment

Vesovic i Mladenovic u Sopotu :lol: Kadu nije povredjen, Kleo u reprezentaciji :isuse: Zvezda duguje 87 miliona evra i ima dugove do 2037. godine :lol: :isuse:Eto, to je za pocetak o Zvezdi, inace prodao sam Lazovica Ajaksu za 6 miliona evra :lol:Ocigledno je da nije mnogo updateovana nasa liga, Partizan nisam ni gledao, pa ne znam kako oni stoje. Verujem da ce full verzija biti bolja. Ali ima vremena dotle.

Edited by Milosh76
Link to comment

Ovo za challenge me najvise zanima, a ovo za rasterecnost od obaveza je bogohuljenje :mad:.Ja sam svojevremeno, igrajuci 01/02, imao obicaj da dok vodim ManUTD preuzmem nekog sa dna tabele i pokusam da ga ostavim u Premieru (Leeds je bio prava ludnica sa odlicnom ekipom koja je posle par sezona bila raspad ili Fiorentina u Italiji- dok mi je Roma bila primarni tim).

Link to comment

Za početak, ova beta je žeeešće bagovita, malo malo pa mi ispada u Windows. No dobro, ovo ionako nije ozbiljno igranje još uvek.Nisam stigao nešto mnogo da se bavim novim detaljima, izgled igre je promenjen, ne mogu da kažem da li je na bolje ili na gore, novo je, ali neće biti potrebno puno navikavanja pošto je gotovo sve na svom mestu. Ono što mi primetno smeta jeste ekran na kome se vide atributi igrača. Nepregledno mi je i prekrupno i kontam da je to do skina, da će u finalnoj verziji to moći više da liči na ono staro. Igra je dosta tečna, to mi se dopada, nisam primetio da je sporija, možda je čak i malčice brža od prethodne.Ovo sa čelendžima će da bude vrlo zabavno, za sada ih ima četiri.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...