Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

da, skontao sam to nakon uzaludnog i naivnog skidanja raznih fakeova ovih dana od kojih mi je samo zabagovao komp. <_< nista, cekam FM 2013, vreme je da se kupi original.i hvala na odgovoru.

Link to comment

Киде, скини са добро познатих сајтова печ 12.0.4. Сређује игрицу скроз, смао 1 баг има - не можеш да косристиш опцију Compare. Ја је никад нисам ни користжио па ми не смета.Ови новији печеви иду само на оригинал игрицу, скидају се преко стима. 12.2.2. је ваљда последњи. Не можеш другачије доћи до њега.Игра још неко ово?Ја сабијам са Хадерсфилдом. Чист сексипил од фудбала. Ко Звезда 80их.

Link to comment

Ja sam igrao 12.0.4. ali mi se ucinilo previse lakim, tj. imao sam neverovatne uspehe s kim god da sam pokusao da igram. Najupecatljiviji je svakako bag kod kornera, gde sam morao da postavljam igrace tako da ne daju golove, jer su npr. stameni DC igraci vrlo cesto bili medju najboljim strelcima u ekipi. U prethodnim verzijama se cesto desavalo da igra posle peceva postane ozbiljnija i teza pa sam se nadao da je tako i ovaj put, medjutim pokazalo se da je taj stim apdejt neoboriv problem, pa sam odustao od igre. Inace, u verziji koju sam ja rabio opcija Compare radi sasma dobro.Planiram da kupim FM 13, ali ni sa tim necu zuriti posto igra ima konstanto zivotni ciklus da postane igriva tek nakon nekoliko peceva.

Link to comment

I ja nikako da se nakanim da odigram 1 oprostaju dok ne stigne FM13, zahladjenje ce me nagoniti na to.Uskoro treba ocekivati i klince koji izbacuju najnovije dresove, nove varijante grbova, facepack-ove, sve to predstavlja deo zagrevanja za novu igricu :D

Link to comment

И мени игрица превише лака. Успео сам са Звездом дузмем 3 ЛШ. Додуше мучио сам се једно 5-6 година да се пласирам из група ЛШ, нисам мого даље од трећег места и ЛЕ. А онда од једном одох у завршнице такмичења и узех ушу. Ово сам још успео на ФМ09 и више никад, а на сваком ФМу играм са Звездом један озбиљан сејв.Иначе и ја планирам дузмем оргинал овај од 29 евра. Претпостављам да ће бити муке око печева и којечега па боље овако да имам ориђиђи и да ми то неометано стиже. Ео сад ови последњи за ФМ12 не могу да се скину, и контам да ће такве варијанте бити и за ФМ13 печеве.Гледе овог ФМа, имао сам и тешке сејвове кад екипа запоадне у неку апатију и не може да се извуче из ње.Сад тренутно водим Хадерсфилд. Ушо одма у Чемпионшип и сад се врзмам око плејоф места. Имам секси екипу, појачану са 2 десна крила из К.Паласа, четворицом омладинаца Интера, Норвудом из МанУа и Соукеом (рецимо да се тако изговара) из Лила.Имам проблем да ми неки сејвови брзо досаде ал овај је куууул.

Link to comment
Гледе овог ФМа, имао сам и тешке сејвове кад екипа запоадне у неку апатију и не може да се извуче из ње.
Мене то спопало у Сампдорији. У трећој сезони нанижем седам пораза на старту сезоне уз 1 постигнут гол. Попиздим и избришем све.ФМ12 испраћам са Звездом, кренуо од сезоне 2012/13. Одма' дупла круна, и то титула освојена у последњем колу, након што је Рад изједначио с Вошом у 91.минуту.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...