Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Hocu da uzmem Romu, koja su pravila za dovodjenje stranaca, x godina nisam igrao Seriju A?
A ti si taj sto siri traceve o Filipu Jankovicu! Ako ga ne dovedes do 2013. nemoj ni da pocinjes igru :D
Link to comment

Ne pratis... izasla prica na mozzartsportu da je Zvezda prodala Filipa Jankovica Romi za 3 miliona, ali tek u januaru 2013. godine. Tako da, ako uzmes Romu, obavezno mazni Ficu, odlican je u FM. :D

Link to comment

Treba mi mlad dobar i jeftin golman EU nacionalnosti za Sampdoriju. Druga sezona usao sam u Seriju A. Treba mi rezerva jer mi se sadasnji rezervni golman buni oce da igra vise sto je pored Serhija Romera nemoguce.

Link to comment

iz mog iskustva, svaki rezervni golman (ma koliki pajser bio) ce posle cirka jedne sezone duvanja klupe da bude nezadovoljan i da kenja. mislim da je to bag, pa ne mogu sa 2 golmana da igram?! zato dovedi bilo koga na free transfer a dogodine ces ga ionako zameniti.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Tri godine za redom dupla kruna, 3 puta mi povecavali platu, trenutno je 11000 necega :lol: Iz nekog razloga Tole mi ne daje titulu najboljeg menadzera, a igrao sam 2 puta u 1/4 finala LS, u grupi sam bio bolji od Reala koji je posle osvojio LE. Trazio me Spartak iz Moskve ali je odbijen. Imam oko 20 milki za transfere, najbolju mogucu infrastrukturu, navijaci me vole, dugove nemam... idila :D

Link to comment
Alo bre! Golman?
Ja sam uzeo Volkana Demirela na free na pocetku 3 sezone, niti je mlad niti je EU, ali odlicno brani (i dosao je na free). DDGea ubija, ali zato od Kushchaka i Lindegarda ne moze da sa napravi 1 golman pa ce leteti u januaru i taman da Demirela ubacim u prvi tim obzriom da sam pojeo govno i nisam ga registrovao za Ligu (igrao je LS i kupove samo :isus:)
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...