Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Anonymousi najavili rusenje za danas u 12, tj za 5 minuta. Uzeo sam smoki, napravio nalog specijalno za ovu priliku i lupam refresh.Nista, propade mi 10 minuta. :(

Edited by Fins fleet
Link to comment

Povodom nekih nagađanja da će se plaćati nalog na fejsbuku:

Психолог Александра Јанковић, која каже да много времена проводи на Фејсбуку, каже да ће Срби некако „доакати“ проблему.- Глобална ситуација је таква да нам уводе порез и на ваздух, па ме не би зачудило да и Фејсбук почне да се плаћа. Сматрам да је велики број људи у Србији зависан од Фејсбука, преко њега добија већину информација, и зато ће сви они, по мојој процени, прихватити да плаћају за то да буду на највећој друштвеној мрежи. Ми смо довитљива нација и највероватније ће неко пронаћи начин да хакује сајт како би сви имали бесплатан приступ. Ту идеју бих и ја одмах подржала – сматра Јанковићева.
Kadar nevera :mellow:
Link to comment
I što psiholog smatra da je normalno da su ljudi zavisni od Fejsbuka (na čelu s njom)
I što psiholog smatra da je normalno i podržava lopovluk. Javno, kao narodni poslanik.
Link to comment

Njena ćerka je išla u moju gimnaziju i bila je priča da se ubila, imala je 16 godina. Nije ni čudo što je ova toliko sjebana u glavi kada se sve sabere.

Link to comment

Ja sam cuo da se cerka nije ubila vec je zadremala pijana/drogirana i pala sa terase. Mada je moguce da je ta prica samo mala uteha za roditelje. Ali realno nista ne menja, svi koji su je znali od pre kazu isto sto i Aram.

Link to comment
sta znaci kad te neko bocne i koja je svrha toga?
ha,ha ... konačno da vidim da se još neko pita o ovome :lol: btw, nemam pojma a i ne zanima me preterano. ovi što misle da bi fb mogao da se plaća su stvarno neverovatni :fantom:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...