Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Dobar je taj timelilne još samo da provalim čemu sliži!Najača fora prvo ide "born" 19xx i onda prazno do 200x "joind facebook" :D

Link to comment

I koje vam sajtove prate drugari? Da li cesto grese pass, posecuju "nevaljale" sajtove...? Sve to moze da se iskljuci, ali mnogi to nece i uraditi.

Edited by Milosh76
Link to comment
I koje vam sajtove prate drugari? Da li cesto grese pass, posecuju "nevaljale" sajtove...? Sve to moze da se iskljuci, ali mnogi to nece i uraditi.
Kako? Ne zelim bas da svi vide koje sajtove posecujem.
Link to comment

Ja stvarno ne vidim opciju na svom tajmlajnu (koji od danas podesavam) niti na drugim te sajtove koje posećuju ... dajte neku pomoć da to uklonim

Link to comment
imas privacy setting i account settings, na "trouglicu" kod HOME dugmeta, pa potrazi.
Ja i nemam timeline, ali privacy settings i account imam....ali sta tu? Aplikacije, notifikacije...koja je to opcija, odnosno sta treba da se stavi na "disable" ili kako vec? Sorry za gnjavez, ali n'umem Edited by gagilija
Link to comment

meni ne account settings pa security sve na DISABLED, a u privacy mi je ograniceno sve na minimum, od tagovanja, do prepoznavanja lica i slicno. Prakticno sam sve ogranicio na minimum. Imam grupu koja ne vidi skoro nista i bitne meni ljude koji mogu da vide slike, ali ni oni ne mogu da me taguju recimo.

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...