Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

pa nisam bas toliko tumpava. to i ja znam :P nemamo zajednicke prijatelje.
mozda je ovo: "Because some search engines cache information, some of your profile information may be available for a period of time after you turn public search off."
kako je moguce biti nevidljiv na 'search'-u?
privacy settings->apps and websites->public search->edit->enable public search
Link to comment
mozda je ovo: "Because some search engines cache information, some of your profile information may be available for a period of time after you turn public search off."privacy settings->apps and websites->public search->edit->enable public search
to bi znacilo, u mom slucaju, period > od jedne godine.izgleda da preko googla FB daje informacije koje ne daje preko svog sajtaedit/prihvatih deckica anyways i sad je video koliko imam godina :cry: Edited by InvisibleLight
Link to comment
pa nisam bas toliko tumpava. to i ja znam :P nemamo zajednicke prijatelje.
uopšte ne morate da imate zajedničke prijatelje, nego da pretpostavi ko ti može biti Drugarčina S Fejsbuka Veličanstvenog i da taj neko ima vidljivu listu Drugarčina pa... zašto ja pišem na ovom jebenom topiku?
Link to comment
uopšte ne morate da imate zajedničke prijatelje, nego da pretpostavi ko ti može biti Drugarčina S Fejsbuka Veličanstvenog i da taj neko ima vidljivu listu Drugarčina pa... zašto ja pišem na ovom jebenom topiku?
taj onda u startu zna da sam skrivena.a ako vec jesam sto bi me onda kopao preko vidljivih nevidljivih ako me ne nadje regularno ili sretne kod zajednickih prijatelja.'fejsbuk je detinjstvo, tviter adolescencija', a forum penzionersko laprdanje <_<
Link to comment

kakvo njesra ovaj fb kao sumnja da sam ja ja (mrsh!)i trazi security code koji mi kao shalje na moj telefon. i koji ne stize. ni kad kliknem 'resend code'. nema sanse da udjem bez tog koda. nek crke, nije me briga, al da bar mogu da ga deaktiviram

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...