Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Nalog ne mora da se deaktivira, moze da se obrise trajno ovde: http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account
hvala! cini mi se da je to novija opcija? nije pre bilo da mozes skroz da ubijes fb? osim nekim putevima koji nisu bili standardni za tu aplikaciju?nego, zanimljivo je i to da se account sprzi tek za 14dana od trenutka kada potvrdis. :D to su lepo smislili ako kojim slucajem znas neciji mail i pass, ne mozes da ga izbrises i tako zaznes nekoga. video sam skoro na yt situaciju kada devojka brise sve neke fore koje su bitne za jednu igricu tako sto je znala username i password. ovaj kada je video, polomio je monitor tako sto ga je udario pesnicom.
Link to comment
hvala! cini mi se da je to novija opcija? nije pre bilo da mozes skroz da ubijes fb? osim nekim putevima koji nisu bili standardni za tu aplikaciju?nego, zanimljivo je i to da se account sprzi tek za 14dana od trenutka kada potvrdis. :D to su lepo smislili ako kojim slucajem znas neciji mail i pass, ne mozes da ga izbrises i tako zaznes nekoga. video sam skoro na yt situaciju kada devojka brise sve neke fore koje su bitne za jednu igricu tako sto je znala username i password. ovaj kada je video, polomio je monitor tako sto ga je udario pesnicom.
Nekad davno nije moglo, ali moze vec godinama, ali ljudi su se dugo drzali 'ali ne moze da se obrise nalog!!!' k'o pijan plota. Doduse, cinjenicno je bilo zakukuljeno naci na Facebooku, ali srecom konkurencija je uvek na usluzi, tako da se preko Googlea link nalazi vrlo lako.
Link to comment
dva puta mi se desilo da sam se "sprijateljila" sa dve nepoznate žene, tako što sam ih ja kao dodala za prijatelje, a nisam. jel imao neko taj problem?
im'o ja, pomenuo ovde nekoliko stranica ranije.. nikakav "problem".posto praktikujem doktrinu da su mi friendovi samo oni koji su mi uistinski friendovi, drugovi, rodbina, poznanici i ostalo, jelte (osim par cura koje su mi :wub: a koje nikad necu startovati zato sto sam p.), efektivno sam un-friendovao doticnu :fantom:
Link to comment

verovatno smo pominjali ali do sad nisam videla da fb izbacuje na news ko koje članke čita na drugim sajtovima. to je potpuno bezveze, ako nije neophodna autorizacija korisnika da se to može share-ovati.

post-308-13212200313603.png

Link to comment

da potrebna je dozvola. Ali imaju caku da ako neki tvoj prijatelj to ima dozvoljeno i iskoci ti link za potencijalno zanimljiv clanak, kada kliknes na isti nece te odvesti na tekst vec pravo na tu aplikaciju koja trazi dozvolu bez koje ne mozes da procitas tekst.

Link to comment

a šta bi sa tim novim timeline profilima, jel se iz nekog razloga odustalo od toga?otvorim profil jednom u par dana i nisam preterano zainteresavan za novosti tamo, ali nisam primetio da neko od prijatelja ima taj novi, niti su meni nudili da se prebacim.

Edited by mr@ki
Link to comment
  • 2 weeks later...

nema zezanje"Thailand has warned Facebook users that they could face 3 to 15 years in jail if they press 'share' or 'like' on images or articles considered unflattering to the Thai monarchy. And it doesn't just apply to Thai subjects: a U.S. citizen was arrested and convicted while visiting Thailand for posting a link to an unauthorized biography of King Bhumibol on his blog. Convictions for virtual lese majeste have sky-rocketed in recent years as efforts to defend the widely revered royal family from criticism have ramped up."

Link to comment
nema zezanje"Thailand has warned Facebook users that they could face 3 to 15 years in jail if they press 'share' or 'like' on images or articles considered unflattering to the Thai monarchy. And it doesn't just apply to Thai subjects: a U.S. citizen was arrested and convicted while visiting Thailand for posting a link to an unauthorized biography of King Bhumibol on his blog. Convictions for virtual lese majeste have sky-rocketed in recent years as efforts to defend the widely revered royal family from criticism have ramped up."
auh! :blink:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...