Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

ja sam imala isti slucaj sa hotmailom. osoba se zove i preziva kao ja i stizu mi fejsbuk obavejstenja za njen nalog.nisam rijesila problem, doduse, jer me bilo bas briga.

Link to comment

Nije ime i prezime, vec samo ime koje je preuzeto iz e-mail adrese. Prezime samo pocinje istim slovom(verovatno zato sto mi je u svim nalozima na gmail-u postavljeno samo prvo slovo prezimena) i jedno je od najcescih prezimena koje pocinju sa tim slovom. Tj. uzeto je to prvo slovo mog prezimena(iz gmail naloga) i konstruisano najcesce prezime u Srbiji sa tim pocetnim slovom. Malo sam guglo i izgleda da nisam jedini.Pitanje je sad sta da radim? Ako prijavim Facebook-u da li ce to imati ikakve vajde? Ili da ako postoji mogucnost jednostavno sam ugasim(kako) taj facebook nalog.

Link to comment

Imam ja sličan problempreko facebook-a mi dolazi notifikacije za prijateljstvo/rođendane i ostala sranja od nekog ko ima email b.eholder@gmail.com i ako je moj email beholder@gmail.commeđutim juče dobijem izvod iz BOSANSKE Intesa banke od nekog beholdera iz Banja Luke koji takođe ima email b.holder@gmail.comMisli znam čovekov bankovni račun/adresu gde živi/i kolika su mu primanja!!ne znam da li da prijavim ili da zloupotrebim!!

Link to comment
Imam ja sličan problempreko facebook-a mi dolazi notifikacije za prijateljstvo/rođendane i ostala sranja od nekog ko ima email b.eholder@gmail.com i ako je moj email beholder@gmail.com
gmail ne razlikuje emalove sa tackom. b.e.h.o.l.d.e.r@gmail.com je isto sto i beholder@gmail.com. te fb notifikacije su prevara, vrlo uverljiva, ali nisu facebook.
Link to comment
Imam ja sličan problempreko facebook-a mi dolazi notifikacije za prijateljstvo/rođendane i ostala sranja od nekog ko ima email b.eholder@gmail.com i ako je moj email beholder@gmail.commeđutim juče dobijem izvod iz BOSANSKE Intesa banke od nekog beholdera iz Banja Luke koji takođe ima email b.holder@gmail.comMisli znam čovekov bankovni račun/adresu gde živi/i kolika su mu primanja!!ne znam da li da prijavim ili da zloupotrebim!!
Dobijam izvod kreditne kartice na gmail(paculla razrešila misteriju kako)iz bosanske Hypo Alpe čoveka sa istim prezimenom i imenom kao ja. Kako zloupotrebiti?
Link to comment
Dobijam izvod kreditne kartice na gmail(paculla razrešila misteriju kako)iz bosanske Hypo Alpe čoveka sa istim prezimenom i imenom kao ja. Kako zloupotrebiti?
Nekako moze, moram da razmislim ali mora da moze
Wtf, znači ako imam mejl kelt2 i kelt.2, iste stvari bi stizale na oba?
upravo takoi k.e.l.t.2 i ke.lt.2 i k.el.t2 svi ce da stizu na adresu onoga ko je PRVI napravio kelt2 email!
Link to comment

Kad si napravio kelt2, više nisu slobodni kelt.2 k.elt2 i sve ostale varijacije na temu, niko ne može da ih napravi posle tebe. Pamte se znakovi (slova i brojevi) u rasporedu, a mala/velika slova i tačke se ne računaju. Ti možeš po volji da deliš okolo sve varijacije na temu, i svi će mailovi da dolaze na kelt2...Al' sam ga objasnio... :isuse:

Link to comment
Na tvom mestu bih se prvo zapitao, šta od tvojih mejlova stiže drugima...
svaki dan, svaki dan se pitam gde i kome ide moja poštatešim se samo što sam na samom početku googla email-inga otvorio nalog (onda kada je za to trebala pozivnica), samo to me teši
Link to comment
Kad si napravio kelt2, više nisu slobodni kelt.2 k.elt2 i sve ostale varijacije na temu, niko ne može da ih napravi posle tebe. Pamte se znakovi (slova i brojevi) u rasporedu, a mala/velika slova i tačke se ne računaju. Ti možeš po volji da deliš okolo sve varijacije na temu, i svi će mailovi da dolaze na kelt2...Al' sam ga objasnio... :isuse:
tako meni na ime.prezime stize i imeprezime... svačega sam se nagledao...
Link to comment

Upravo sam probao da napravim novi gmail acc, i evo šta tačno kaže (kad se klikne na check availability): "We ignore periods when checking usernames, so prezimeime and prezime.ime are the same. Try a new username."Što me donekle teši, obzirom da imam jedan takav mail...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...