Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Nisam do sada primetio da imam izbora koju cu verziju da koristim. Sve promene su nametane, tako ce verovatno i ova.Meni je i ovaj ticker previse. Ne zato sto ja nesto posebno krijem, vec zato sto se prelazi u heavy voajerisanje. A to nikad nisam zeleo.

Link to comment

a kojom forom oni uopste mogu da povezu, primera radi, citanje teksta sa nekog sajta sa vasim fb nalogom, iz kog ste se logautovali pre izlaska?preko ip adrese, ili sta?

Edited by Evropejac
Link to comment

Ako su kolacici u pitanju trebalo bi da bude dovoljno da se koristi drugi browser kad gledas zoofiliju?Konacno cu znati koje se drugarice pale na sado-mazo, thank you facebook :wub:

Edited by Shan Jan
Link to comment
Sranje ugaseno, sad mogu potpuno da se posvetim forumu.Nego, cisto me zanima, valjda je dovoljno se koristi incognito window u chrome-u ad se sakrijes od Zuckerberga?
Da ako te snimaju preko kolaca, ako te vataju preko IPa onda ne :) U svetu je i dalje rasprostranjen mehanizam dinamickog IPa tako da to moze dovesti do gresaka u rezultatima, mada ima nacina i da se to prevazidje. U svakom slucaju Gugl sve ovo vec zna, samo su dovoljno pristojni da to ne objavljuju javno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...