Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Vidim da se mnogi žale da Friends-of-friends od skora mogu ne samo da vide slike, već i da im pišu komentare po albumima. Ja, pak, imam suprotan problem, hteo bih da FoF mogu i da komentarišu fotke, ali oni mogu samo da ih gledaju... Nekada je izgleda postojala opcija u podešavanjima šta je to dozvoljeno FoF, ali je više nema, i trebalo bi da je sada ovo po defaultu uvek moguće (ali meni ne radi tako):

When you tag someone in a photo, friends of the person you tagged can see that photo. Anyone who can see a photo can also like or comment on it
Zna li neko za zaobilazno rešenje?
Link to comment

fb mi stalno predlaze izvesnu osobu za frenda, a nemamo nijednog zajednickog prijatelja.po kojoj logici? jel to znaci da mi ta osoba visi na profilu, ili imamo mozda neke zajednicke interese ili je random :unsure:

Link to comment

jel imas osobin mejl?meni fb vuce iz mejla neke prijedloge za prijatelje. ocigledno su ti ljudi registrovani preko mejla sa kog su se dopisivali sa mnom (a ja ga koristila za registraciju na fb)

Edited by morgana
Link to comment

Mail, grupe, interesovanja, zaposlenje, školovanje, neke eksterne baze podataka (možda ste "drugari" na last.fm-u ili nekom sličnom servisu, a da ti to i ne znaš...), ništa čudno.

Link to comment

Taman sam hteo da pitam sta je to novo, ali kako mi je ovo default setting, zato i ne vidim.

Account -> Account settings -> Language -> Edit -> English (UK)Vraca na stari izgled fb...
Link to comment
Account -> Account settings -> Language -> Edit -> English (UK)Vraca na stari izgled fb...
hvala do neba..i meni je bilo na engliš ali sad videh da je bilo na engliš (us)promenila :) Edited by ivy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...