Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Evo zanimljive stvari na FB da vas malo iscimaIdite prvo gore desno na ACCOUNT, pa na EDIT FRIENDS, pa klik na CONTACTS...
Pih, samo dva forumasa
Link to comment

@FSS i ja sam koristio Operu Mini pa u tome mozda lezi problem.@JMS & Fei naravno da vas nema u vasem imeniku jer ne mozes sam sebi biti prijatelj na FB. Zamolite nekog od prijatelja da baci pogled na svoju listu.

Link to comment

Nema. Koristio 2 Opere Mini na razlicitim telefonima i brojevima.Bez obzira na to sto nisam prijatelj sam sa sobom vidio bi se broj na info strani, kao sto se vidi kod ovih koji su ga upisali.

Link to comment
Nema. Koristio 2 Opere Mini na razlicitim telefonima i brojevima.Bez obzira na to sto nisam prijatelj sam sa sobom vidio bi se broj na info strani, kao sto se vidi kod ovih koji su ga upisali.
E ako je tako onda super. Posto se ni ja ne vidim na toj strani a kontao sam da me mozda ima na listama kod drugih. Znaci definitivno nije do Opere mini.
Link to comment
Da, nisam razumeo što su ljudi digli toliku frku. FB je samo olakšao, da na jednom mestu imaš sve brojeve telefona onih koji su ih uneli.
Nije ni to neka novost, sjecam se da sam prije bar 5-6 mjeseci naletio na taj fb imenik.
Link to comment

šta je sad ovo, i drugi mogu da te dodaju u neku grupu? jel bilo to ranije, nisam primetio? otvorim profil, kad tamo...predpostavljam da može da se sredi u podešavanjima, moraću kasnije da pogledam, ne bih baš da me učlanjuje ko gde stigne.

Edited by mr@ki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...