Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

videla sam to pre nekih dva meseca, iznenadila se jer je bilo i mog telefona iako ga nikad nisam ostavila igde na netu o.Oobrisala sam, to mora da je neko ubacio moj broj pa se to raširilo, drugačije ne razumem kako bi moglo ovako nešto da se desi.

Link to comment

Koliko sam ja skapirao ako imas neki smartphone i kacila si se preko istog na FB ostace ti broj tamo. Naravno i ako si sama stavljala isti na FB profil iako je bio sakriven za ostale.

Link to comment

E jbg onda stvarno ne znam. Jesi li se logovala na FB sa telefona uopste?Jer koliko znam nema nigde da neko dodaje tudji broj uz profil.

Link to comment
Phonebook ContactsFacebook Phonebook displays contacts you have imported from your phone, as well as your Facebook friends.If you would like to remove your mobile contacts from Facebook, you need to disable the feature on your mobile phone and visit this page
Nema veze s mobilnim posto mog broja nema a logovao sam se sa mobilnog tj logujem se stalno. To se unosi(lo) valjda na contact information kao i e-mail recimo. Edited by Feindouno
Link to comment
E jbg onda stvarno ne znam. Jesi li se logovala na FB sa telefona uopste?
Ja sam se logovao sa iphone-a i ipad-a 3G koji oba imaju broj, ali mene nema u ovoj listi. Jesu li mi dobri security settings? ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...