Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

^Kupio ga Microsoft, za 8 i po mlrd. dolara :fantom: Kopiram ovde i 1 komentar

There goes the future of what was a user friendly, free communication service.Now it will become user pays, require you to sit facing west with one hand on your head in order to make it work, and need updating every second use.
Link to comment

nije bila free, nego freemium. ja licno nisam videla nikakvu razliku izmedju ebay skype-ta, i nezavisnog skype-ta, pre i posle. uvek mi radio isto, ne vidm sto ne bi i dalje.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Sin, 12 godina, problematican mali, ukrao od majke podatke sa kreditne kartice i ispraznio racun placajuci nesto u nekoj igrici na fb-u. Zena se zalila u banci i ovi joj rekli da kontaktira "nekog sa fb-a, pa ce posle videti sta ce" :huh: . Postoji li ikakva sansa da ce uspeti da vrati pare?Ja im kazem da ne gubi vreme i da se oprosti od tih para. Treba mi jos necije misljenje.

Link to comment
Sin, 12 godina, problematican mali, ukrao od majke podatke sa kreditne kartice i ispraznio racun placajuci nesto u nekoj igrici na fb-u. Zena se zalila u banci i ovi joj rekli da kontaktira "nekog sa fb-a, pa ce posle videti sta ce" :huh: . Postoji li ikakva sansa da ce uspeti da vrati pare?Ja im kazem da ne gubi vreme i da se oprosti od tih para. Treba mi jos necije misljenje.
Ovo je klasična zloupotreba kreditne kartice, isto kao i krađa, s tim što je 'lopov' maloletnik + član porodice. Pošto se ovde radi o odgovornosti za 'čin plaćanja', fb nikako ne može da bude odgovoran, već osoba koja je prouzrokovala čin krađe. Fb ima jasan policy po pitanju bilo čega fb naplativog, tako da je mali znao šta i koliko kupuje i da zapravo kupuje tj. da se ne radi o virtuelnim parama. Ne može se dete osloboditi krivice da nije bilo dovoljno informisano, sorry. Korišćenje kartice online iziskuje predumišljaj i veštinu.Paralelna situacija je i generisanje nenormalnih fontele računa pozivanjem 'onih' brojeva, kada se klinja ušunja u sobu i krišom zove hot line.Nek se oposti tih para tako što će klincu rezati od džeparca dok ne napuni 18 i otplati dug ili mu pak zadati neki summer job pa nek dete zaradi i vrati pare, čiju vrednost u tim godinama već treba da nauči da ceni. Edited by Lynn
Link to comment
Hvala. Sve ovo sam im i ja pricao. Ne znam samo sta je koji k. ovi iz banke loze da moze nesto da uradi.
Da izvineš, poenta je bila da je skinu sa...
Link to comment
Da izvineš, poenta je bila da je skinu sa...
Pa bili su poprilično suptilni :) Neka vremešna šalteruša bez customer service obuke bi joj rekla 'malo lupite koji šamar svom detetu i ne gubite moje vreme', a onda bi majka reagovala sa #$%&$%"#%&%$#$#$ i šta onda?
Link to comment
Pa bili su poprilično suptilni :) Neka vremešna šalteruša bez customer service obuke bi joj rekla 'malo lupite koji šamar svom detetu i ne gubite moje vreme', a onda bi majka reagovala sa #$%&$%"#%&%$#$#$ i šta onda?
Pa tad ništa, ali odgovor koji je dobila jasno ide u prilog tezi da je dotična bila nevoljna da se zanima problematikom te kako to radi dobar deo njih - poslala klijenta bilo gde, samo od sebe, u ovom slučaju ni manje ni više nego k' fejsbuku iako naravno i sama zna da od toga nema ništa.Što se tiče šamaranja, nije isključena takva reakcija, mada verujem pre u državnom sektoru, u privatnim bankama gde se iole drži do discipline će šalteruša (ili "stoluša", pošto je sve manje šaltera) da kaže takvo nešto, a odmah zatim će neko da je pozove na razgovor i da je pošalje kući, trajno.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Vec par dana mi fejs zesce baguje i to samo kad se ulogujem sa lap-topa od kuce. Koristim chrome ali na poslu korisitim isti program i normalno mi radi. Inace isto baguje i kad se devojka uloguje na svoj profil. Ima li neko ideju sta bi mogao da bude problem i kako da ga resim? Probao sam vec da uninstaliram chrome i opet se isto desava.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...