Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kakvo je sad ovo govno sa spajanjem chata i inboxa :isuse: Upravo sam obrisao neke linkove koji su mi trebali, naime htio sam da obrisem chat koji mi se naprasno nasao u inboxu a govno od fejsbuka je to spojilo sa svim starim porukama od te osobe :isuse: Mogu da razumijem promjene dizajna i naviknem se na sve ali ovo je stvarno pretjerano.

Link to comment
Kakvo je sad ovo govno sa spajanjem chata i inboxa :isuse: Upravo sam obrisao neke linkove koji su mi trebali, naime htio sam da obrisem chat koji mi se naprasno nasao u inboxu a govno od fejsbuka je to spojilo sa svim starim porukama od te osobe :isuse: Mogu da razumijem promjene dizajna i naviknem se na sve ali ovo je stvarno pretjerano.
To je uvedeno sa ovim uvodjenjem facebook maila.. Sve konverzacije koje sa tom osobom budes vodio na bilo koji facebooku prepoznatljiv nacin (email recimo) ce ici u tu arhivu sa chatovima, mailovima.., od te osobe.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Proveravajte povremeno PRIVACY SETTINGS posto su i tamo ubacuju neke opcije koje su nepotrebne i smaraju. Npr. ako uploadujete neku sliku FB ce sam prepoznati lik i pitati vas da li je to ta osoba. Osim ako ne iskljucite tu opciju: Suggest photos of me to friends, When photos look like me, suggest my name.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...