Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Odeš na svoj profil i obrišeš, ne znam može li da se eliminiše iz news feeda u potpunosti.Al' devojka će da te provali pre ili kasnije, u to budi siguran :)

Link to comment
Kako da podesim na mi se na zidu ne vide određene aktivnosti, npr. kada dodam nekog za prijatelja?
Mozes da napravis unutar svojih prijatelja odredjenu grupu koja nema pristup svim informacijama sa tvog profila. Nisam istrazivao sta sve moze da se sakriva posto to samo koristim za sklanjanje degenerika (koje ne mogu da obrisem) sa chata.
Link to comment
Ok, na momente je zabavan, ali nije moguce da sam jedini koji misli da je pomalo i degenerisan... I po cemu je ova poznata, ne kapiram? :unsure:
и ја помислих на денија гроздича
Link to comment
Odeš na svoj profil i obrišeš, ne znam može li da se eliminiše iz news feeda u potpunosti.Al' devojka će da te provali pre ili kasnije, u to budi siguran :)
Hahaha nije ipak to u pitanju :DČak se ne radi o mom ličnom profilu, već sam napravio profil za reklamiranje jedne firme pa sam na zid hteo da stavljam periodično neke informacije, pa mi glupo da izlaze obaveštenja sa kim sam postao prijatelj, šta sam gde komentarisao i slično. Ranije je bilo mnogo lakše to podesiti ali sad nikako ne mogu da nađem, mnogo ga zakomplikovaše...
Link to comment
Hahaha nije ipak to u pitanju :DČak se ne radi o mom ličnom profilu, već sam napravio profil za reklamiranje jedne firme pa sam na zid hteo da stavljam periodično neke informacije, pa mi glupo da izlaze obaveštenja sa kim sam postao prijatelj, šta sam gde komentarisao i slično. Ranije je bilo mnogo lakše to podesiti ali sad nikako ne mogu da nađem, mnogo ga zakomplikovaše...
Napravi stranicu, a ne lični profil za reklamiranje firme i rešio si problem. :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...