Jump to content

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

apropo mlade i godišta, sme li se znati koje si ti ? čisto orijentaciono :)ja danas blejao na faksu, vidim neko zaboravio novčanik. otvorim da vidim čiji je, možda je neko koga znam, ono neka klinka '90 godište. pojavljuje se "klinka" posle 3 minuta, jebote, nikad ne bih rekao. a onda shvatim da 90' ima 20 godina i da to više nisu klinke.evo nešto da ne bude offtopic :http://www.youtube.com/watch?v=oagVk64-XPA

Edited by Alphons
Link to comment

 Hteo sam da odgovaram na sva ova pitanja ali sam pojeo govno i pristao da se ponovo sutra vidim sa tom doskorasnjom devojkom, opet na nagovor preko fakin' fejsbuka. Karakter do mojega!Jeb'o mater, tacno bi' mogao da otvorim temu o problemima i dogodovstinama ljubavno-seksualne prirode. Kad je vec Damja mogao onako da se pokaze... a imam i ja takvih slika, slalo se te preko fejsbuka onako drugarski, iz zezanja  :D O jebote, tacno bi trebalo da ugasim nalog, na putu sam da postanem fejsbuk manijak  :mellow:

Link to comment
Hteo sam da odgovaram na sva ova pitanja ali sam pojeo govno i pristao da se ponovo sutra vidim sa tom doskorasnjom devojkom, opet na nagovor preko fakin' fejsbuka. Karakter do mojega!
Keep us posted!
Link to comment
 Hteo sam da odgovaram na sva ova pitanja ali sam pojeo govno i pristao da se ponovo sutra vidim sa tom doskorasnjom devojkom, opet na nagovor preko fakin' fejsbuka. Karakter do mojega!Jeb'o mater, tacno bi' mogao da otvorim temu o problemima i dogodovstinama ljubavno-seksualne prirode. Kad je vec Damja mogao onako da se pokaze... a imam i ja takvih slika, slalo se te preko fejsbuka onako drugarski, iz zezanja  :D O jebote, tacno bi trebalo da ugasim nalog, na putu sam da postanem fejsbuk manijak  :mellow:
fejsbuk rečnikom:Kyle_Moar.jpg
Link to comment
Nema sta da te podseca kad sam njega i citirao. Dejo :Hail:
Hteo sam da odgovaram na sva ova pitanja ali sam pojeo govno i pristao da se ponovo sutra vidim sa tom doskorasnjom devojkom, opet na nagovor preko fakin' fejsbuka. Karakter do mojega!
Ne znam šta bi Dejo rekao na ovo, on brate, skreše sve u lice, a ne sa purgerima preko fb :lol: .http://www.youtube.com/watch?v=IJNEB4OyN40....prema tome...šta ti kažem......to je najmanji...kako da kažem...to što mislimo mi, mislimo oni...bitno je da se ova utakmica završi kao ona u Zagrebu....uuuuu Beogradu... :rolf: Edited by Krotka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...