Jump to content

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Oduvek sam bila pobornik nauke u službi pravde:
Сербона - Друштво за научно истраживање најстарије историје Срба
ДАНАС ЈЕ ВЕЛИКИ ДАН ЗА ДРУШТВО "СЕРБОНА"! ПРОСЛАВЉАМО ДЕВЕТ ГОДИНА ПОСТОЈАЊА И РАДА КАО И БОРБЕ ЗА ИСТОРИЈСКУ ИСТИНУ И ПРАВДУ!
:isuse:
Link to comment

Pre mozda 7 dana sam skresao broj prijatelja sa ~250 na nekih kao podnosljivih 180, i taman sam pomislio da sam normalan, da ne dozivljavam taj fejsbuk previse ozbiljno... a onda sam pre par dana preko istog raskinuo s devojkom  :isuse: Jes da je sve bilo pod cudnim okolnostima i da mozda i nije moglo drugacije ali jebote  :mellow:

Link to comment
a onda sam pre par dana preko istog raskinuo s devojkom  :isuse: Jes da je sve bilo pod cudnim okolnostima i da mozda i nije moglo drugacije ali jebote  :mellow:
saznala je tako što ti se "in a relationship with" promenio u "single"?
Link to comment

Ali to bi značilo da su još uvek u kakvoj-takvoj vezi, zar ne?Ovako lepo elegantno, skok u "singl" status, self explainable.A ja mislio da je preko sms-a najgore :Hail:

Link to comment
Ovako lepo elegantno, skok u "singl" status, self explainable.
Imam drugaricu koja je bila u long-distance vezi. Saznala je da više nije u vezi preko fejsa, ali ne preko poruke.Jednog dana je upalila fejs i videla da joj samo piše "in a relationship" bez imena osobe sa kojom je u vezi. Onda je pokušala da nadje tipa medju svojim prijateljima, ali ga nije bilo.Searchala ga je, ali nije mogla da ga nadje.Drugim rečima, dečko ju je skinuo sa liste, a onda blokirao, i sve to bez da joj je reč rekao.
Link to comment

ZliGli, watch and learn!Inače i ja poznajem osobu koja je za raskid saznala na od mene, goreopisani način. Sada je taj isti juri, pati, cmizdi, ostavlja patetične poruke itd.

Link to comment

Nije moralo tako nego me zavlacila zadnje dve nedelje a uzivo nismo mogli da resimo jer je umiljata i uvek smo pre bili na ivici da se opet dohvatimo nego da se to resi. Jebiga, morao sam da presecem mada verujem da bi ona mene otkacila posle jos malo mucenja, plus sto me totalno zbunila razlozima zbog kojih je postala drugacija. Prvo mi je rekla da hoce da bude malo sama jer sam je kao smotao na brzaka, bukvalno odma' posle duge veze (sto je tacno) a posle smo dosli i do toga da mi ne veruje, jer je videla neke poruke zajebane prirode u mom telefoncetu (a nisam nista radio sto ne treba niti imao gresne misli prema drugim zemskama, samo se malo dopisivao).  Nije pomagalo ni sto sam malo defektan pa sa svim poznanicama imam malo nenormalno blizak odnos, sa sve privatavanjem pred njom itd. Uglavnom, devojka je stvarno dobra, mozda i najbolja koju sam dosad upoznao ako se gleda ta neka dobrota i slicno, ali je definitivno cudna a ja nisam bas u fazonu da mogu dugo to da trpim. Bili smo kao bitanga i princeza, otprilike, a svemu su verovatno doprinele i njene dve fensi drugarice, jebem ih u usta skrbava.Naravno, ovo sve nema veze sa fejsbukom ali ajde, kad ste vec trazili. Inace, i dalje mi salje poruke preko chata, sa sve poljupcima i srcima, ali nemam snage za takva i slicna smaranja jer devojka ne zna sta hoce. Sto se tice statusa veze, nikad ne menjam nista od tih zajebancija (ne stoji mi ni da sam solo ni u vezi) a ona je sledeci dan odma' stavila da je single, sto su te dve drugarice brze-bolje lajkovale™. No dobro, ima cika Boban par komada u rezervi, koje su takodje cekale ovu situaciju pa da i one lajkuju (ali mene, ne statuse). Vec sutra ce se znati detaljnije, zakazan je informativni razgovor sa kandidatkinjom broj 1 i verovatno buducom potencijalnom mladom (mada je jebeno '90 godiste, ne znam koliko mi to treba u zivotu). Sinoc sam imao ponudu od jedne da budemo u vezi, sa sve drzanjem za ruke i slicnim zajebancijama, ali sam odbio uz izgovor da patim posle veze i da samo prihvatam neke varijante jer me je ova prosla kao totalno sjebala u glavu... posle citavih mesec i po :DSta sam ono hteo da kazem... a da, Fejsbuk je sranje.

Link to comment
zakazan je informativni razgovor sa kandidatkinjom broj 1 i verovatno buducom potencijalnom mladom (mada je jebeno '90 godiste, ne znam koliko mi to treba u zivotu). Sinoc sam imao ponudu od jedne da budemo u vezi, sa sve drzanjem za ruke i slicnim zajebancijama, ali sam odbio uz izgovor da patim posle veze i da samo prihvatam neke varijante jer me je ova prosla kao totalno sjebala u glavu... posle citavih mesec i po :D
:lol: suze su mi krenule :Hail:
Link to comment
Ovo me podseti na Dejana Savićevića, ono kad su mu dobacivali u Zagrebu, samo tad purgeri, a ovde drugarice  :isuse: .
Nema sta da te podseca kad sam njega i citirao. Dejo :Hail:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...