Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Sad samo da uvedu cenovnik za druge ljude, koji hoće da im postovi ostanu neistaknuti. This time next year they'll be millionaires!

Link to comment
Svaka im cast za tu opciju. Ima da pomogne ljudima pri otkrivanju retarda samo tako.
Dobro, ima to i marketinšku svrhu, ako neko nešto prodaje, reklamira. Da ne pričam o onim postovima gde se za nekoga traži neki lek ili donacija krvi.Ali mislim da će više biti korišćeno u svrhu koju si ti naveo :)
Link to comment

Iz nekog razloga mi Fb trazi da unesem Security code koji su mi poslali SMS-om.Problem je sto mi nista nisu poslali,broj mobilnog je potpuno ispravan.Pokusavao sam sa resend code ali nista.Kako da im se obratim?Help center mi nije od pomoci

Link to comment
  • 3 weeks later...

au, udjem u profile malopre 48 prijatelja, a inace ih imam 8. ovih 40 ghost profila se addovalo ko zna kako, neke sam skinuo ostalo jos 34 koje ne vidim. je l' imao neko slican problem?

Edited by exTRaGluv
Link to comment
au, udjem u profile malopre 48 prijatelja, a inace ih imam 8. ovih 40 ghost profila se addovalo ko zna kako, neke sam skinuo ostalo jos 34 koje ne vidim. je l' imao neko slican problem?
исто... појавило ми се неких 7 8 пријатеља више.. углавном су деактивирани профили који се приказују у листи, али не може им се приступити
Link to comment

to danas? mora da je kod njih onda nesto, ja posumnjao na skype posto sam ga ponovo pokrenuo posle dugo vremena a i pre neki dan stavio week sifru na fb.

Link to comment

ових дана, јуче прекјуче тако нешто, код мене није нико непознат додат, само приказује људе који су деактивирали налоге на фејсу

Link to comment

ma ja na ovom imao preko 500 ljudi jer sam ganjao neke vampire sta li :isuse::lol: oce to da se ukine vremenom samo od sebe?ajd da ne bude da samo kudim, svidja mi se ovo uvecanje slika

Edited by exTRaGluv
Link to comment
Iz nekog razloga mi Fb trazi da unesem Security code koji su mi poslali SMS-om.Problem je sto mi nista nisu poslali,broj mobilnog je potpuno ispravan.Pokusavao sam sa resend code ali nista.Kako da im se obratim?Help center mi nije od pomoci
verovatno si vec resio problem, ali da odgovorim posto nije retka pojava: bila u istoj situaciji pre par meseci.sms-ovi sa security code-om ne stizu i onda, nakon 5-6 sati, kanonada sms-ova (jer sam sto puta resend-ovala ) desavalo se jos nekom s foruma istosad sam provalila da mi news feed radi mimo logike, iako su mi svi po difoltu - na 'most updates'(sem unsubscribed smorova koji DJ-isu il bukvalno po ceo dan objavljuju kojesta) ne izbacuje mi od nekih ljudi nijedan update danas. idem podesavati settings za ljude s kojima stalno komuniciram 'show in news feed - all updates'pitanje: ako sklonim 'hide from x' sa nekog prastarog statusa ili albuma hoce li se to x-u pokazati sad u news feed-u iako je datum objave tog statusa/albuma pre par godina npr. ne bi trebalo,a?te deaktivirane prikazuje jos odkad, ja sam ih pobrisala
Link to comment

e, a gde je onaj kul profil sa slikama iz beograda, kalis je bio onda sliek sa biciklisticke i stari zeleznicki, neko je kacio...

Link to comment
e, a gde je onaj kul profil sa slikama iz beograda, kalis je bio onda sliek sa biciklisticke i stari zeleznicki, neko je kacio...
Misliš na ovo ili?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...