Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

mi smo sad kao slike na nadgrobnim spomenicima. jel stoji godina učlanjenja i godina gašenja?
Ne, ali mozes da unfriendujes mrtvaka
Link to comment
Ne, ali mozes da unfriendujes mrtvaka
Dalje od mene sa mrtvacem! Smrt je prelazna bolest.EDIT: Sada ce jadni ljudi znati ko ih je izbrisao i blokirao a koga jednostavno nema na FB :( Edited by pavllle
Link to comment

Gde se sada podešava ono da ti ne izlaze objave nekoga ili nečega? Ranije je na dnu naslovnice postojala ta opcija, ali sada se stavljanjem kursora na taj deo automatski otvaraju starije objave.

Link to comment
Gde se sada podešava ono da ti ne izlaze objave nekoga ili nečega? Ranije je na dnu naslovnice postojala ta opcija, ali sada se stavljanjem kursora na taj deo automatski otvaraju starije objave.
Odeš na njegov timeline, pa klikneš na "Friends", pa na "Settings", pa će ti se dalje kasti samo...
Link to comment

mozes i kursorom na njegovo ime pa ti se pojavi 'friends' pa privuces tu kursor i onda ti se pojavi opcija 'subscribed' stiklirana i samo je de-shtiklirasa kako se vide,tj po cemu razlikuju ti deaktivirani na friends listi?

Link to comment
Ja jos uvek nemam tajmlajn :P
+1Mada par puta zamalo da kliknem na to dugme slucajno jer mi se mis nadje na Timeline dugmetu kada otvaram profile ljudi koji su na timeline-u
Link to comment
Kak' da pošaljem PM nekom bendu (nema ono "add friends" već samo "like")?
Pored tog Like stoji Messages, ako su dozvolili opciju za slanje poruka. Ako toga nema onda mislim da i ne mozes da saljes poruku.
Link to comment
  • 1 month later...
jesi me anfrendovao? ili ti se i dalje blago smešim :)
nisam. ali mi se ne smesis jer ti vise nema slike sad.gifa inace, da li u fb postoji opcija beleski kod prijatelja. Konkretno negde da kod imena prijatelja napisem nesto sto mi je vazno za njega a nema na fb kao podatak a ja ga znam. broj kosulje npr ili nik na ppp?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...