Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

podesi da ti sve ide na autorizaciju, ništa neće moći da ti ide na timeline dok ti ne odobriš. naravno, kad klikneš ''block'' automatski se odtaguješ sa Angeeleeeneee Jolleeee u hotelu. Imaš i opciju onda da ''report this story as a spam''

Link to comment

jeste, Andjelina u hotelu :isuse: neam jos Timeline [ne svidza mi se], ali bloking radi i na starom.... nadam se [nikad mi do sad nije trebalo da podesavam to]

Link to comment

Ima jedna stvar koja me jako iritira a ne znam kako da je resim. Zapravo, nisam jos ni pokusao ali mislim da je skoro pa nemoguce :DDakle, onih 20 mini profilnih slicica sa leve strane... tu mi, izmedju ostalih, svo vreme stoje oni koji imaju Android telefone ili tako neka cuda muda, i oni su mi onlajn cak i kad nisu za kompom, sto mi bas ide na onu stvar. Jel mogu da namestim da mi tu budu samo oni koji su zeleni tj. koji su stvarno onlajn?Ako me je neko razumeo, svaka mu dala. Da ne znam o cemu se radi, ja nikad ne bi' skapirao.

Link to comment

kad udjes u profil pa sa leve strane? tu obicno random smesta prijatelje i trebalo bi da ih rotira ako imas vise (meni non-stop stoje jedni isti :)). chat dodje valjda sa desne strane?mozda da predjes na Timeline :).. zagrada

Edited by exTRaGluv
Link to comment
Ima jedna stvar koja me jako iritira a ne znam kako da je resim. Zapravo, nisam jos ni pokusao ali mislim da je skoro pa nemoguce :DDakle, onih 20 mini profilnih slicica sa leve strane... tu mi, izmedju ostalih, svo vreme stoje oni koji imaju Android telefone ili tako neka cuda muda, i oni su mi onlajn cak i kad nisu za kompom, sto mi bas ide na onu stvar. Jel mogu da namestim da mi tu budu samo oni koji su zeleni tj. koji su stvarno onlajn?Ako me je neko razumeo, svaka mu dala. Da ne znam o cemu se radi, ja nikad ne bi' skapirao.
Ti sa android telefonima zapravo jesu non stop online.
Link to comment

Ma kapiram ja to, ali bih vise voleo da mi tu stoje samo oni zeleni a kod njih nema taj zeleni kvadratic. I ne znam kako ali meni je sam fejsbuk do skoro fantasticno redjao prijatelje tu levo gde su male slicice, kao da zna s kim najcesce komuniciram i za koga mi je najbitnije da vidim tu u tih 20 (jer mi se cesto desi da imam 40-50 prijatelja onlajn). Otkako su svi poceli da instaliraju fejsbuk na mobilne telefone, sve mi je otislo u kurac dry.gif

Link to comment
  • 3 weeks later...

sad se prijatelji koji su deaktivirali nalog mogu videti u friends listi (i jedino tu, ne može im se otići na pokojni profil). postoji opcija za ''unfriend'' tih ghost-naloga.

Link to comment
sad se prijatelji koji su deaktivirali nalog mogu videti u friends listi (i jedino tu, ne može im se otići na pokojni profil). postoji opcija za ''unfriend'' tih ghost-naloga.
mi smo sad kao slike na nadgrobnim spomenicima. jel stoji godina učlanjenja i godina gašenja?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...