Jump to content
IGNORED

I crtani je film...


Chivo D'Arbo

Recommended Posts

1 hour ago, precog said:

nisam. guglao malo vidim da se preplice i sa murkokovim svemirom... interesatno. imas?

 

Otkud ta veza?

Površno poznajem Murkoka, ali rekao bih dovoljno da mi je teško da nađem vezu sa Garažom.

Mada sam i to davno čitao :)

Link to comment
3 hours ago, Radoye said:

jel ovo Bujo?

 

 

 

 

Jeste. To je ta ptica ali pojavljuje se i u nekim PC crtanima, možda nekim sa Duškom Dugouškom ili Elmerom Davežom. Ali ptica je Car. Dajte još neki koji je više PC da mogu da okačim na jednoj FB grupi gde sam počeo po malo da ih zajebavam.

 

Da vvidite samo kako dignu frku kad napišem da duša ne postoji a Bog je samo glupost za ljude ograničene inteligencije  

 

:lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :rolf:

 

Grupa se zove The Idealist Quotes

Link to comment
3 hours ago, precog said:

 a film odrade madjari da bi se bugarasi divili istom 30tak godina kasnije. 

kaže mi Video Unavaiable.

 

Eto, šmrc, ni videoi me ne vole, svi me izbegavaju, Što bi rekao Rambo, Tužan je moj život, uhvatila mi se paučina.

Link to comment

Onaj Rambov koncert u Sloveniji. Odličan. Imao sam disk ali ne i CD plejer. I onaj na kompu je do tad umro pa mi je neko grebovao ali ne znam gde je sad. Ako ga ima naj jutćubu, poslušajte, super je.

 

Mislim da se taj zvao bolje jedno vruće pivo nego četri ladna

Link to comment

Izvinjavam se za tovarenje ovoga na topik o nacrtanim filmovima.

Setio se, nisam slušao sto godina. A pijem i pivo, bio mi dobar drugar, doneo i neke debele cigare.

Ako treba, premestite negde gde više odgovara, recimo u onaj Noskićev topik gde on stalno plače, možda se od ovog   oraspoloži i čak malo nasmeje.

 

:evilgrinemoticon:

 

e8d8e38e821f4ce09c0069ec5160f86f-cute-ev

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...