Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

Ima li negde termin u večernjim časovima? Zbog raznoraznih obaveza, ne mogu da odem na bazen pre osam, devet uveče, radi li nešto u to doba?
Bilo nekad u Pinkiju, i mislim na Tashu.
Link to comment

nssmene 10:30, 13 - 15 i 17- 19.ova jutarnja je 150, a druge su 200.nishta studenti , nishta , pemzija ...sve je isto.na mesechnom nivou mosh uzeti paket od 20 karata - 3400.grubo izvadjen prosek izmedju 2 cene karte bez popusta ikakvihako mozzesh u ovu prvu vishe se isplati.shto se tiche jutarnje smene chetvrtak i petak su kul jer nema treninga pa ima mestapon, ut, sre umeju na pochetku smene da budu zguzzvani jerbo u jednom delu bazena treniraju vaterpolisti, plivachi ..sve u svemu 150 kinti za dva sata svimma je milina naspram cifara kojima vi opshtite ..

Link to comment
  • 2 weeks later...
Btw, koristi li neko od vas neku zastitu za usi ? Mene strasno nervira kad voda prodre tamo i nece da izadje nedeljama. Probao sam one silokonske umetke, al' mi ispadali stalno pa sam ih jurio po dnu bazena. Interesantno da cak ni na amazon.com-u nisam uspeo da nadjem neki adekvatan proizvod za ovu namenu
Ja koristim ARENINE SILIKONSKE "KUGLICE" za plivanje. Manjih su dimenzija, a oblikuješ ih po konfiguraciji svog ušnog otvora. Malo ih zadržiš nekoliko minuta između prstiju dok ne omekšaju i onda ih suve postaviš u spoljašnji ušni kanal. Mogu se kupiti u svim sportskim radnjama u gradu. Ja sam video plave i narandžaste. I koštaju 200-300din.
Link to comment
Čekaj, u naselju koje broji pretpostavljam ~3000 ljudi, ima 4 bazena!? :o
Ne znam kako nadje ovi' 3000, al ajde da si tu negde.Aha. Sto? Pa to je manje nego kad krenes niz neku od ulica u komsiluku... Od coska do coska, manje od 100 ljudi a vise od 10 bazena.
Link to comment

koji bgd. bazen ima saunu?da li je zajednicka ili je zenska odvojena?za one koji imaju parica i vezica: bazen u interu. nisam bila vise od deset godina, ali to je bila poezija :heart: . tri strane u staklu, na cetvrtoj bar. napolju je park. zimi sa lezaljke gledas jelku pod snegom na dva metra od sebe. radio je do devet uvece, nikad nije bila guzva radnim danom u predvecernjim satima. podno grejanje. saune (odvojene), sprave za vezbanje i masazu. dva jaka reflektora u bazenu, mirna zelena voda. bio je potreban samo kupaci. dobijali su se peskiri, bade mantili, sampon i sapun.pored bazena teniski teren.sredinom devedesetih su se namnozili bizmismeni i slicna kajla/sajla bratija. onda su suludo podigli cenu godisnje clanarine. recimo sa 150 na 2.500 dem. onda je lpn odustala :( poz

Link to comment
nssmene 10:30, 13 - 15 i 17- 19.ova jutarnja je 150, a druge su 200.nishta studenti , nishta , pemzija ...sve je isto.na mesechnom nivou mosh uzeti paket od 20 karata - 3400.grubo izvadjen prosek izmedju 2 cene karte bez popusta ikakvihako mozzesh u ovu prvu vishe se isplati.shto se tiche jutarnje smene chetvrtak i petak su kul jer nema treninga pa ima mestapon, ut, sre umeju na pochetku smene da budu zguzzvani jerbo u jednom delu bazena treniraju vaterpolisti, plivachi ..sve u svemu 150 kinti za dva sata svimma je milina naspram cifara kojima vi opshtite ..
tnx a lot
Link to comment
koji bgd. bazen ima saunu?da li je zajednicka ili je zenska odvojena?
ima na starom DIF-u, ali bazen je prilično smešan, no pored su 3-4 kabine. To se kao dodatno plaća, ali svako može da se umuva unutra, niko ne kontroliše.
Link to comment

Posle pola godine bio na Banjici. I prijatno se iznenadio, malo sredili svlacionice, novi tusevi, voda topla... i onda, u sred plivanja - nestane struja! Ojebemtidrzavu :lol: Malo je aprijatno nalaziti se u vodi, a svuda mrak, ali dobro trajalo je kratko (10-ak sec). Pri sledecem sam vec bio opusten :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...