Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    211

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

42 minutes ago, Ras said:

Napravio sam simulator letenja (i mislim da sam ga sačuvao) za HP41 prema Modlijevim uputstvima iz Galaksije (ili možda Računara).

 

Ne znam da li je neko ranije pominjao njegovo "postovanje" softwarea putem radio talasa (snimiš na kasetu, pa učitaš u komp. - osmobitni, naravno.) 

Plus glas stvoren za radio (nisam ni slušao 202, samo njega).
I još pilot, na sve to.

71 je rano da se ode (u današnje vreme...)

Link to comment

Imam ozbiljnu frku ovih dana i glava mi je prepuna, ali malopre umalo nisam zaplakao kad sam pročitao. Onoliko sam ga slušao, a poslednjih godina bili smo u čestom kontaktu putem fb. Kakva je to bila energija; kad stigne gore, sa anđelima će probiti zvučni zid...

Link to comment

Ne pripadam generaciji koja je slušala Ventilator ali sam mu glas upamtio sa Studio B džinglova i reklama i pratio sam FB stranu. A kad smo kod Ventilatora, evo samo jednog primera zašto uvek vredi čuti demo snimke pre nego što ih se dokopaju profesionalni producenti

 

 

Link to comment

Mazzy Star co-founder David Roback has died at 61, according to a representative of the band. No cause of death has been given. Born in 1958, Roback was one of the central figures in L.A.’s neo-psychedelic “Paisley Underground” scene as a member of such bands as Rain Parade, Opal and Rainy Day. He formed Mazzy Star when Opal dissolved, and their second album, So Tonight That I Might See, became a hit thanks to single “Fade Into You.”
 
Link to comment

Slušao sam i voleo skore sve što je radio, ali ću izdvojiti album She Hangs Brightly. Zaboravio sam kako sam došao do CD-a koji sam tada presnimio na kasetu, sa kojom je taj album nastavio da putuje sa mnom i koji je apsolutno obeležio jedan period mog života, istovremeno težak i lep. Šta drugo mogu da kažem, osim hvala za muziku!

Link to comment
7 hours ago, variola said:

 

 

 

Au, jbg. A ja se sve nesto nadao da ce se oni vratiti i napraviti neko iznenadjenje za nova pokoljenja. Hope Sandoval je svakako zastitni znak MS, ali on je uvek bio tu, prisutan i vidljiv, iako je stajao diskretno sa strane ili u pozadini. Stvarno steta.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...